Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To je zmena! Nechcela sa vydávať tučná, tak sa rozhodla zmeniť svoj život!

Horizon33_2015-5-23_18-51-38-640x360
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: instagram.com
reklama:
reklama:

Každá žena chce vyzerať vo svoj veľký deň krásne a očarujúco. Nielen pre svojho vyvoleného, ale predovšetkým pre seba. Claire Crowthers, ktorá bola extrémne obézna sa rozhodla, že v jej svadobný deň to nebude inak. Zaťala sa a všetkým dokázala, že kde je pevná vôľa, dokáže sa aj zdanlivo nemožné! Dosť dobrá motivácia pred letom, čo povieš?  :-)

Pôrodná asistentka Claire z Walesu sa rozhodla  schudnúť po tom, ako si prečítala nepríjemné komentáre na svoju váhu. Boli síce od neznámych ľudí, no ju to tak naštvalo, že si povedala, že sa musí zmeniť. Vedela totiž, že ľudia, ktorí ju kritizujú majú pravdu.

#smartshaker #bodypowerexpo

A photo posted by Claire Crowther (@clairetattooedfitnessgirl) on

Stravovala sa totiž dlhé roky vo fast foodoch a jej váha sa vyšplhala na 90 kilogramov, pri výške 161 centimetrov. Na pokraj morbídnej obezity sa dostala vďaka prejedaniu sa pizzou a zmrzlinou. P

riznáva, že tým zajedala neraz nervozitu a stres. V jedle nachádzala útechu a chladničku vyjedala hlavne neskoro v noci. No jedného dňa prišiel zlom a bola odhodlaná sa zmeniť.

Claire inšpirovala aj svojho dnes už manžela Stephana a takto to dopadlo!

Prvé signály na zmenu prišli od neznámych ľudí, no neskôr začali Claire varovať aj lekári. A do tretice ju v tom období požiadal jej priateľ Stephen o ruku.

No Claire mala v hlave vtedy celkom iné veci. Oznámila mu, že pokiaľ neschudne, tak svadba nepripadá do úvahy.

Po týchto udalostiach sa začala chodiť do fitness centra a poriadne na sebe zamakala. Postupom času sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 38 kilogramov a pýši sa svojou dokonale vypracovanou postavou. Len sa na ňu pozrite!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 24. mája 2015Zdroj metro.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: