Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto 5-ročné dievčatko opustila mama. Ono však ukázalo, že má v sebe obrovskú silu a stará o seba aj o svoje babičky

5 year old girl takes care grandma anna 07.jpg
13
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.dailymail.co.uk
reklama:
reklama:

Zatiaľ čo väčšina päťročných detí trávi svoj čas hraním sa, kreslením a vystrájaním s kamarátmi, toto dievčatko menom Anna Wang už od útleho detstva vie, čo je to zodpovednosť a starostlivosť o svojich blízkych. Dievčatko totiž opustila jeho matka, a tak malá Anna zostala na všetko len so svojimi starými mamami.

Dievčatko sa po tom, čo od neho odišla jeho matka, stala opatrovateľkou na plný úväzok – okrem toho, že sa musí vedieť postarať o seba, stará sa aj svoje dve staré mamy, s ktorými žije.

www.dailymail.co.uk

K jej každodenným povinnostiam patrí príprava jedla, zbieranie byliniek, hygiena jej starých mám a ich kŕmenie.

www.dailymail.co.uk

Dievčatko, ktoré by si malo užívať bezstarostné detstvo, tak žije ťažkým a smutným životom. Jeho otec je vo väzení a vôbec ho nepozná, keďže sa do basy dostal v čase, keď mala malá Anna len tri mesiace.

www.dailymail.co.uk

Dievčatko žije uprostred hôr so starou mamou trpiacou vážnou artritídou a prastarou mamou, ktorá má už 92-rokov. Dievčatko zbiera bylinky a jedlo, z ktorého potom varí a okrem toho má na starosti umývanie a pomáhanie svojim babičkám s toaletou.

www.dailymail.co.uk

Dievčatko má však dobrého suseda, ktorý jej dovolil zbierať zeleninu z jeho farmy. Pozrite si fotky, ktoré ukazujú pohľad na stratené detstvo…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. marca 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: