Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Školákom počas sociálneho experimentu povedali, aby dali dievčaťu facku. Takto to dopadlo

Horizon33_2017 3 10_9 3 3.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

Ako zareagovali chlapci, keď im povedali, aby udreli dievča? Ich reakcie vás dojmú :-)

Násilie páchané na ženách je problém, ktorý trápi viaceré krajiny. No ako to vnímajú deti? Títo chlapci vo veku 7 až 11 rokov sa po prvý raz v živote stretli s touto peknou slečnou, ktorá je približne v ich veku.

Tvorcovia videa sa ich potom spýtali, čo sa im na nej páči. Niektorí povedali, že má pekné vlasy, iným sa páčili oči a ďalším sa malá slečna páčila úplne celá.

Horizon33_2017 3 10_9 3 26
youtu.be

Potom od nich chlapík spoza kamery chcel, aby dievča pohladkali. Samozrejme, že chalani s tým nemali problém. Hoci niektorí boli trošku hanbliví, dievčatko pohladkali. Potom však prišiel príkaz, ktorý chlapcov poriadne zarazil. „Udri ju,“ povedal hlas spoza kamery.

Horizon33_2017 3 10_9 4 5
youtu.be

Chlapci to odmietli a ani jeden z nich nechcel dievča udrieť. A keď sa ich spýtali, prečo to neurobia, ich odpovede boli rôzne. Jeden povedal, že dievčatá sa biť nemajú. Ďalší vyhlásil, že je proti násiliu, iný povedal, že dievča by neudrel ani kvetinou. Najviac sa nám páčil chlapec, ktorý povedal, že to neurobí, lebo je muž.

Horizon33_2017 3 10_9 2 48
youtu.be

V závere videa muž prikázal chlapcom, aby dievča pobozkali, na čo jeden malý Casanova povedal: „Môžem na líce či na ústa?“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. marca 2017Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: