Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úchvatné video slovenského páriku zachytáva krásy našej krajiny od západu až po východ

Horizon33_2017 5 3_10 10 26.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

O tom, že Slovensko je krásna krajina, nebude asi nikto pochybovať. Máme tu úžasnú prírody, krásne pamiatky, hrady a zámky – no jednoducho, je tu čo vidieť. A ak si to náhodou nemyslíte, tento párik vás o tom svojim videom určite presvedčí.

Na kanáli s názvom What I´ve Seen nájdete už niekoľko Follow me to videí, medzi ktorými sú napríklad Faerské ostrovy, jesenná Európa a najnovšie aj naša rodná hruda.

Horizon33_2017 5 3_10 9 22.jpg
youtu.be

Párik precestoval Slovensko krížom-krážom a vytvoril z toho takéto skvelé video, ktoré by mohlo byť pokojne použité ako propagačný materiál na podporu cestovného ruchu v našej krajine.

Horizon33_2017 5 3_10 9 51.jpg
youtu.be

Video nás zavedie od Bratislavy cez Nitru, Kremnicu, Banskú Štiavnicu po Levoču a Košice. Oceňujeme kreativitu a zaujímavý nápad a myslíme si, že presne toto je spôsob, akým by sa Slovensko mala zviditeľňovať v zahraničí.

Horizon33_2017 5 3_10 11 14.jpg
youtu.be

Dosť bolo rečí, sledujte to:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: