V britskom Talente sa objavil pes, ktorý vie rozprávať! Ako je to možné?

Zdieľať
Horizon33_2015-4-22_11-57-9

V talentovej súťaži Británia má talent sa predviedol tento Francúz so svojou sučkou Wendy. Psia slečna dokázala niečo, čo porote vyrazilo dych a zabával sa aj obávaný porotca Simon Cowell.

Ako je možné, aby pes rozprával? Nuž, stačí, ak je jeho pán šikovný bruchomluvec a zázrak je na svete. Aby sme ťa však neodradili od zhliadnutia tohto úžasného videa, musíme podotknúť, že tento psík je živý. Nie je to žiadna bábka!

https://www.youtube.com/watch?v=1inR2b7PS5M
https://www.youtube.com/watch?v=1inR2b7PS5M Foto: www.youtube.com

Ako teda jeho majiteľ Marc Métral docielil, aby sučka menom Wendy otvorila papuľku vtedy, keď to od nej potrebuje? Na internete sa objavili dohady o tom, že psík má pravdepodobne na tvári akúsi masku – falošný nos a jazyk. Tie majú byť napojené na ovládač, ktorým Marc reguluje pohyby falošnej psej papuľky.

Toto neobyčajné vystúpenie rozdelilo divákov na dva tábory – jedným sa tento úžasný trik s hovoriacim psíkom neskutočne páči, no tí druhí to považujú za týranie. K vystúpeniu sa vyjadril aj samotný Simon Cowell, ktorý pre denník Mirror uviedol: „Chápem, že ochranári majú obavy, ale videli sme psíka po šou a bol šťastný.“ Ako sa ďalej vyjadril, psov miluje a nikdy by nedovolil, aby sa v talentovej šou objavilo nejaké týranie zvierat.

Tak si pozri video a urob si svoj názor :-)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom