Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V Česku sa začali združovať sympatizanti, ktorí chcú bojovať proti islamskému štátu a imigrantom!

český branci
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.freedigitalphotos.net
reklama:
reklama:

Udalosti posledných mesiacov nenechali chladnými ani našich západných susedov. Na severe Čiech sa združujú sympatizanti, ktorí by chceli bojovať proti moslimom a prípadnej prisťahovaleckej vlne imigrantov do Českej republiky. 

Na sociálnej sieti vznikla na začiatku tohoto roka iniciatíva s názvom Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO, ktorej veliteľom sa stal podplukovník Marek Obrtel. Ako uvádza stránka tn.nova.cz, v minulosti pôsobil ako vojenský lekár a účastník na misách v Afganistane, Kosove a v Bosne a Hercegovine. Je známy tým, že vrátil svoje medaile NATO, pre ich údajnú zločinnosť a pre postoj západných krajín voči Rusku.

vojaci, islam, ČSR

Na sociálnej sieti sa k tejto „skupine“ hlási viac ako päť tisíc ľudí. Začali zakladať aj menšie organizácie v regiónoch a zostavili aj svoju prísahu.

„Já, občan lidově demokratické republiky Československé, slavnostně přísahám, že budu čestným, statečným, ukázněným a bdělým vojákem, že budu přísně zachovávat vojenské a státní tajemství a bez odmluv plnit všechny vojenské řády a rozkazy velitelů a představených.“

Napriek tomu, že sa prezentujú ako odporcovia NATO,USA a EU, ich cieľom je taktiež bojovať proti nelegálnym prisťahovalcom do Európy. Zároveň sa na ich profile na sociálnej sieti objavili fotografie zo spoločného vojenského cvičenia. Zbrane, ktoré používajú, nie sú pravé ale airsoftové.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 17. júla 2015Zdroj tn.nova.cz © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: