Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vanga: títo ľudia sa v roku 2021 stanú miláčikom osudu

Fb 3.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Mnoho ľudí sa obáva predpovedí slávneho jasnovidca. Ale ťažko niekto poprie, že Wanga predpovedal mnoho udalostí s úžasnou presnosťou. Teraz sú slová bulharského veštca dešifrované najopatrnejším spôsobom. Už počas svojho života vyjadrila Wang názor, že v roku 2021 budú mať šťastie zástupcovia troch znamení zverokruhu. Začiatok nového desaťročia bude navyše najlepšie po celý ich život. O akých znameniach hovoríme?

Povedzme hneď, že Panna by mala od tohto roku očakávať zázraky. Budú mať šťastie ako nikdy predtým. To je odmena za vašu investíciu. Za čo ste nedostali nič včas. Wanga tiež veril, že rok 2021 bude pre Strelca zvláštnym rokom. Ak však Panny nemôžu tento rok urobiť takmer nič, aby získali šťastie. Strelec bude musieť vynaložiť všetky svoje kúzlo, aby prilákal šťastie.

A tretím znamením, ktoré bude v roku 2021 miláčikom osudu, sú Ryby. To nie je finančný úspech. A vznik osobného šťastia. Tí Ryby, ktorí trpia osamelosťou, nájdu lásku. A ľudia vo vzťahoch sa k sebe ešte viac priblíži. Možno vzhľad detí pre tých, ktorí to už dlho plánovali. Ale niečo nevyšlo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 22. septembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: