Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Bezhlavý duch v opustenej škole

Videobezhlavyduchtitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Vo videu, ktoré vám prinášame v tomto článku, sa partia mladých chlapcov vybrala do opustenej školy v Iraku, v ktorej s mobilom zaznamenávajú prázdne priestory. Istú chvíľu sa prechádzajú po spustošených priestoroch a natáčajú všetko, čo vidia.

Https://www.maxpixel.net/Creepy Light Black And White Window Ghost Hand 2603731
Foto: www.imgur.com

Vtom však jeden z chlapcov namieri mobil na prázdnu triedu a pred ním sa zrazu objaví temná postava bez hlavy. Po tom, čo sa prízrak zhmotní priamo v zábere, vykročí smerom ku chlapcovi. Kamera sa však otočí a duch zo záberu zmizne.

Skupinka prieskumníkov však na zjav nijako nereagovala, čo značí, že ho v danom momente nevideli. Zvyšok videa chlapci pokračujú v prehľadávaní opustenej budovy, no nenarazia na nič nevšedné. Celkovú atmosféru navyše veľmi desivo dopĺňa hlasný spev v pozadí.

Http://www.blankexit.com/wp content/uploads/2014/08/Headless Ghost 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Niektorí ľudia premýšľajú, že spomínaný prízrak je v skutočnosti len jeden z chlapcov, ktorému kvôli svetlu z okien nevidieť hlavu a pôsobí rozmazane. Prečo sa však objavil až uprostred záberu? Postava sa postupne vykreslila až neskôr.

Ak šlo len o optický klam a hru svetiel a tieňov, musela to byť príliš nevídaná náhoda. A ak je video len podvrhom, potom museli byť miestne deti so slabou technickou výbavou veľmi schopnými grafikmi. Alebo je na videu predsa len prízrak z podsvetia? Duch sa na videu objaví v čase 2:10.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 2. júla 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: