Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Muži stretli v lese čudnú humanoidnú bytosť

Videohumaoidnabytosttitulna.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Skupina paranormálnych vyšetrovateľov sa v roku 2006 vybrala v noci do lesa s cieľom preskúmať v okolí niečo nadprirodzené a podarilo sa im zachytiť nasledujúce zábery. O videu v skutočnosti nejestvuje mnoho legitímnych informácií, no verejnosť toto video označuje ako stretnutie s Chupacabrou, čo by vzhľadom na jazyk vyšetrovateľov, ktorý sa podobá španielčine, sedelo. Chupacabra sa totižto vyskytovala najmä v oblasti Mexika.

Https://pixabay.com/sk/anjel lucifer zdesen%C3%A1 padl%C3%BD anjel 2332116/
Foto: www.imgur.com

Muži pri prieskume našli taktiež čudné perie, kvôli čomu začali ľudia polemizovať, že v skutočnosti ide o padlého anjela. Keď však muž kameru priblíži na tvora, ktorého v diaľke zbadali, pripomína skôr zvláštnu humanoidnú bytosť, mimozemšťana s hladkou pokožkou a pomerne veľkou hlavou, čo sa s popisom Chupacabry úplne vylučuje. Nám osobne tvor pripomína slepé bytosti z hororu Pád do tmy.

Videohumaoidnabytosttitulna.jpg
Foto: www.imgur.com

Bytosť však skupinku začuje a prudko otočí hlavu ich smerom. Po tom, čo muži uvidia jeho žiarivé oči (odrazom svetla), vezmú nohy na plecia. Na čo vlastne muži narazili a prečo je o tomto videu tak málo informácii? Ide o podvrh alebo niečo, čo má zostať v rúšku tajomstva?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 1. júla 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: