Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Mladý umelec vám ukáže, ako z drôtu vytvára tieto nádherné bonsaje

Bonsaje.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Určite dobre poznáte tzv. stromčeky šťastia, ktoré sa vyrábajú z drôtikov v rôznych farbách. Tento mladý umelec týmto spôsobom vyrába bonsaje a majú naozaj veľký úspech. 

Na svete existuje naozaj veľa umelcov. Tento mladý Brit sa však venuje niečomu naozaj kreatívnemu. Andy Elliott vyrába bonsaje z drôtikov. Tie sú nielen krásne, ale zároveň vyžarujú aj taký osobitý pokoj. S projektom, ktorý sa začal pred dvoma rokmi ako malá myšlienka, si Andy dokáže dnes zabezpečiť svoj príjem.

Cyi7g4nxaaantko.jpg
twitter.com

Sochár a umelecký remeselník vytvára osobitný druh stromov. Venuje sa výlučne bonsajom. V Nemecku sú predovšetkým známe ako estetické a krásne tvarované stromy, ktoré slúžia ako vnútorné rastliny alebo dekorácie v byte. Treba pochváliť Andyho presnosť k detailom. Nespočetné množstvo slučiek z drôtu dá určite zabrať.

Clznduhwgaasqi5.jpg
twitter.com

Táto myšlienka však nevznikla umeleckou motiváciou, ale mala pre neho terapeutický prínos. Vytváranie jedinej „sochy“ si vyžaduje skutočnú trpezlivosť, veľa odhodlania a sústredenia. Andy potrebuje na jeden bonsaj v priemere 5 dní.

Bez nazvu 4.jpg
www.youtube.com

Jeho úspech potvrdzujú aj fanúšikovia. Na svojom youtube kanáli ich má totiž už viac ako 700-tisíc. Dúfa, že mnohí začínajúci umelci budú inšpirovaní nielen jeho tvorivosťou, ale aj jeho podnikateľským duchom. Možno sa viac talentov odváži sprístupniť svoju prácu verejnosti a dokáže tak zmeniť svoju vášeň na kariéru.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 23. januára 2018Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: