Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vláďa Videos je komik, ktorý svojimi reakciami a príbehmi baví na Youtube

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Už pred rokmi začal točiť zábavné prank cally a skeče, ktoré si získali mnohých divákov. Baveniu ľudí na Youtube sa odvtedy neprestal venovať.

Základné informácie

  • Celé meno: Vladimír Kadlec
  • Dátum narodenia: 31.5.1996
  • Znamenie: blíženci
  • Miesto narodenia: Ostrava
  • Farba vlasov: blond
  • Farba očí: zelená
  • Výška: 190 cm

Začiatky na Youtube

Vláďa začal svoje prvé videá vydávať na kanále VláďaVlog, ktorý sa však moc neuchytil. Neskôr, v roku 2013, Vláďa rozbehol svoju Youtube kariéru na svojom doterajšom kanále VladaVideos, keď natočil vtipný skeč s názvom Ľutovanie na Facebooku. Ako ďalšie natáčal prank cally, ktoré sa veľmi uchytili a získali youtuberovi mnoho odberateľov.

Keď Vláďa začal natáčať videá na Youtube, tak sa zoznámil so svojou priateľkou Karol. Po roku sa s ňou rozišiel a odvtedy sa Youtubu začal venovať ešte viac. V 18-tich rokoch sa Vláďa odsťahoval od rodičov a prenajal si byt spolu s kamarátom, ďalším youtuberom menom Blazer. V tomto období začal kanál Vláďu rapídne rásť.

Po čase si Vláďa a Blazer prestali rozumieť a tak sa Vláďa odsťahoval. Vláďa sa nakoniec rozhodol bývať s ďalším kamarátom a youtuberom, peeetaaaTV.

Tvorba na Youtube

Vláďa stále občas natočí nejaký prank call, no dnes na jeho kanále dominujú reakčné videá. Rád reaguje na ostatných youtuberov, rôzne veci na fóre Reddit či témy vo svete.

Hlavným cieľom Vláďu je svojich divákov zabaviť a jeho kanál s 600-tisíc odberateľmi je dôkaz, že sa mu v tom darí. Vláďa taktiež natáča standup comedy videá, ktoré sú veľmi populárne.

Vláďa na sociálnych sieťach

Na Facebookoej fanpage Vláďa pridáva svoje najnovšie videá a komunikuje s fanúšikmi. Vláďa taktiež pravidelne tweetuje svoje zážitky kde inde ako na Twiiteri. Vláďu v neposlednom rade nájdeš aj na Instagrame, ktorý je plný zaujímavých fotografií.

Vláďa merch

Youtuber sa prezýva Šéfis Vláďa, čo si mohol zistiť z jeho mnohých videí. Nápis Šéfis Vláďa nájdeš taktiež na jeho nespočetnom merche. Ak máš rád kombináciu modrej, čiernej a bielej farby alebo len čisto šedú, tak si určite vyberieš z mnohých tričiek, mikín, šiltoviek či doplnkov, ktoré nájdeš v tomto e-shope.

Zaujímavé fakty

  • Vláďa si spolu s kamarátom a youtuberom peeetaaaTV zahrali v českom filme Pepa.
  • V roku 2014 sa Vláďovej rodine stala strašná nehoda. Zhorel im dom a Vláďa prišiel o všetky svoje veci. Jeho smutný a zaujímavý príbeh si môžeš vypočuť v tomto videu:
  • Vláďa z času na čas natočí a nahrá nejaký song, ktorý sa väčšinou vždy uchytí. Práve jeho skladba Lovci pokémonov a Kocúr Mikeš majú najviac zhliadnutí zo všetkých jeho videí.
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 6. septembra 2018Zdroj zivotopis.osobnosti.cz © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: