Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kto je vynálezcom kocky cukru, kontaktných šošoviek, či padáku? Odpoveď nájdeš v Gogovom vlogu.

Gogo.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Séria videí s názvom top 10 sa pre tento týždeň venuje slovenským a českým vynálezcom. Youtuber vytvoril rebríček s významnými osobnosťami, o ktorých by mal každý niečo vedieť.

Vo vlogu odzneli dôležité mená ako napríklad Jozef Murgaš, Ján Bahýľ, Gregor Johann Mendel a podobne. Youtuber opísal ich životy a to, aké objavy priniesli ľudstvu. Zdá sa, že videá Top 10 nebudú len o zábave, ale aj o prijatí množstva zaujímavých informácií.

https://www.youtube.com/watch?v=a25TfkExO_o
www.youtube.com

Vrchol rebríčka dosiahol psychiater, ktorý založil prvú protialkoholickú liečebňu na svete. Jaroslav Skála pochádza z Česka a ako Gogo tvrdí, nie je to vôbec prekvapivé: ,,Kto je najväčší spotrebiteľ piva na svete? Kto je druhý najväčší spotrebiteľ tvrdého alkoholu na svete? Česká republika!“ O tom, aký rebríček vymyslí najodoberanejší youtuber nabudúce môžeš rozhodnúť aj ty. Stačí napísať svoj námet do komentáru.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 17. novembra 2016Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: