Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Gogo a Baxtrix ťa prevedú tými najhrôzostrašnejšími vlakovými záhadami!

Gogo1 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dano si neoddýchne od natáčania videí ani vtedy, keď cestuje vlakom. Pripravil si pre vás mystické čítanie tajomných nevyriešených príbehov lokomotív. Ak bolo pre teba doteraz cestovanie vlakom bezproblémové, možno už nebude.

Gogo dáva svojim fanúšikom vždy najavo, že pri pridávaní videí záleží na ich názore. Deň predtým, ako konkrétne video zverejnil, dal jeho odoberateľom možnosť vybrať si, ktoré video chcú vidieť ako prvé. Zvíťazilo práve vlakové čítanie hrôzostrašných historiek.

https://www.youtube.com/watch?v=nvleGu7GHTw
www.youtube.com

Chalani začali príbehom, ktorý veľmi strašidelný nebol. Čítanie vlakových záhad sa ale čoraz viac stupňovalo. Najprv sa jednalo o vlaky, ktoré štartovali bez toho, aby ich niekto riadil. Neskôr prešli k záhade nacistického vlaku, ktorý bolo naplnený zlatom. Odvážiš sa pustiť si toto video?

https://www.youtube.com/watch?v=nvleGu7GHTw
www.youtube.comwww.youtube.com

Vlakové záhady Gogo a Baxtrix!

Ohlasy na video sa líšili. Na tie negatívne sa Gogo v komentári vyjadril takto: „Skúsil som typovo troška iné video, prišlo mi príjemné na sledovanie. Viem že to je čítanie článkov, ale o tom to je…. nabudiť atmosféru pri cestovaní“.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 12. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
reklama:
reklama:
reklama: