Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vzala tenisovú loptičku a tlačila si ňou na krk. Keď zistíte, aké to má účinky, skúsite to aj vy.

Horizon33_2016 5 25_12 48 6.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Z času na čas sa každému z nás stane, že nás pobolieva krk či plecia. Takúto bolesť dôverne poznajú študenti či ľudia so sedavým zamestnaním, pritom však stačí obetovať 6 minút zo svojho času a zacvičiť si tieto jednoduché cviky.

Ak vás trápia bolesti krku a ramien, dobrá masáž môže byť riešením. No lacnejším a jednoduchším riešením, ktoré je zároveň prevenciou, sú tieto ľahké cviky.

Stačí šesť minút denne a bolesti určite poľavia. Potrebovať budete len tenisovú loptičku a pár minút svojho času. Loptičku si jednoducho dajte za chrbát a oprite sa o stenu. Pohybom do strán vám loptička bude masírovať miesta, ktoré máte stuhnuté.

Horizon33_2016 5 25_12 48 30.png
youtu.be

Ďalší cvik na uvoľnenie stuhnutej šije je tiež veľmi jednoduchý. Ruky si dáte za hlavu a hlavu zvesíte dole tak, že sa bradou snažíte dotknúť hrude. Nič nerobte nasilu a postupujte jemne a zľahka.

Horizon33_2016 5 25_12 48 49.png
youtu.beFoto: youtu.be

Účinné je aj to, keď si priložíte pravú ruku na ľavé ucho a hlavu si položíte na rameno. Samozrejme, treba vystriedať obe strany.

Pozrite si ďalšie užitočné cviky, ktoré si ľahko zapamätáte:

reklama:
reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 25. mája 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: