Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj emócie môžu stáť za vašimi bolesťami. Pozrite sa, za ktorými

Young woman at home
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Možno vám to ani len nenapadlo, ak však máte bolesti, je možné, že sú za tým emócie, ktoré na človeka naozaj vplývajú. Zistite, či to je aj váš prípad.

Vedeli ste o tom, že emócie môžu vyvolať u človeka bolesti? Nie je to až také vážne, ale ak sa vám často opakujú, mali by ste zvážiť, či to nebude kvôli vašej emocionálnej stránke. Pretože aj týchto 9 typov bolestí u človeka môžu spôsobovať naozaj emócie.

1. Bolesť hlavy – Bolesti hlavy môžu byť spôsobené stresom počas dňa. Urobte si čas na odpočinok a zmiernite váš stres, najlepšie však bude, ak sa mu úplne vyhnete.

2. Bolesť v krku – Ak máte pocit bolesti v krku, môžete mať problém odpúšťať druhým alebo sami sebe. Ak máte bolesti krčnej chrbtice, zvážte, čo máte radi na iných ľuďoch a či nie je niekedy lepšie odpustiť.

3. Bolesť v ramenách – Bolesť ramena môže znamenať, že nosíte ťažkú emocionálnu záťaž. Zamerajte sa na racionálne riešenie problémov a preneste niektoré z týchto bremien na ostatných ľudí vo vašom okolí.

4. Bolesť v hornej časti chrbta – Bolesti hornej časti chrbta znamenajú, že nemáte dosť emocionálnej podpory. Môžete mať pocit, že vás nikto nechce alebo nemá rád. Ak ste slobodný, môže to znamenať, že je čas ísť na rande.

Man suffering from back pain at home in the bedroom. Uncomfortable mattress and pillow causes back pain.
www.thinkstockphotos.com

5. Bolesť v dolnej časti chrbta – Bolesti dolnej časti chrbta by mohli znamenať, že sa príliš strachujete o peniaze. Môže to byť dobrý čas požiadať o zvýšenie platu alebo zvážiť dobrý finančný plán.

6. Bolesť v lakti – Bolesť lakťa hovorí o tom, že nechcete prijať zmenu vo svojom živote. Ak máte stuhnuté ruky, môžete mať aj „tuhý“ život. Robte častejšie kompromisy a skúste veci robiť trochu inak.

7. Bolesť v rukách – Bolesť rúk znamená, že nie ste naklonený k ostatným tak, ako by ste mali byť. Zvážte prijatie nových priateľov, napríklad na obede so spolupracovníkom a nadviažte nové kontakty.

8. Bolesť v bedrách – Bedrová bolesť znamená, že máte strach zo zmeny. Boľavé bedro by mohlo naznačovať, že ste odolný proti pohybom a zmenám vo vašom okolí. Tiež to hovorí o tom, že ste príliš opatrný pri rozhodovaní.

9. Bolesť v kolenách – Bolesť kolena môže byť znamením, že vaše ego je príliš veľké a že uvažujete o sebe príliš vysoko. Myslite na pokoru. Strávte nejaký čas dobrovoľníctvom. Pamätajte, že nie ste nesmrteľný.

9637d7484c2f25ac35d3e954f64cdc03.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 30. januára 2018Zdroj www.higherperspectives.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: