Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

YouTube spúšťa platenú platformu Music Key!

Google YouTube Music
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
This product image provided by Google shows a new tab devoted exclusively to music on the YouTube website. This option is meant to make it easier for the video site’s 1 billion users to find specific songs and even entire albums, even if they aren’t subscribers. (AP Photo/YouTube)
reklama:
reklama:

Služba poskytne neobmedzený prístup k videám a hudbe bez reklám, užívatelia budú môcť obsah sťahovať do svojich zariadení

Obľúbená internetová služba YouTube spoločnosti Google spúšťa platenú platformu Music Key. Záujemcovia a záujemkyne môžu za sumu 9,99 eur mesačne získať neobmedzený prístup k videám a hudbe bez reklám a tiež členstvo v službe Google Play All Access. Súčasťou je aj možnosť sťahovania obsahu na neskoršie offline prezeranie. Cieľom spoločnosti je konkurovať portálom ako je napríklad líder na trhu Spotify.

Služba Music Key ponúkne možnosť sťahovania množstva hudby či videí, ako sú napríklad záznamy koncertov, remixy, raritné skladby interpretov či cover nahrávky. Okrem toho tvorcovia pridali funkciu prehrávania hudby na pozadí, takže užívateľ tabletu či smartfónu bude môcť hudbu počúvať aj popri inej činnosti so zariadením.

Ako prví sa k platforme Music Key dostanú vybraní záujemcovia a záujemkyne z USA, Veľkej Británie, Španielska, Portugalska, Talianska, Írska a Fínska. Po šiestich mesiacoch testovania má Google službu sprístupniť aj ďalším. Music Key bude spočiatku dostupný len pre tablety a smartfóny, spoločnosť Google zatiaľ neplánuje platformu rozšíriť pre počítače.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 14. novembra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, ilustračná: SITA
K téme
reklama:
reklama:
reklama: