Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zaľúbený párik, ktorý si rád zo seba strieľa. Pozrite sa, čo pripravil mladík priateľke teraz.

Vtip.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tento párik je tak trochu iný, bláznivejší ako ostatné. Však presvedčte sa sami.

Tento zamilovaný párik vás dostane. Ich láska je totiž taká silná, že ich nerozhádže ani to, keď si strieľa jeden z druhého navzájom. Radi vtipkujú na účet toho druhého a natáčajú to na video. Takto bavia celý internet a vôbec im to nekazí vzťah, práve naopak.

Tu je jeden zo žartíkov, ktorý si pripravil mladík pre svoju priateľku. Tá sa práve nachádzala na dvore a meditovala. Nič netušiaca dievčina zrazu zažila riadny šok.

Žena meditovala na stoličke, keď zrazu zažila riadny šok.

Vtip1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keďže kvôli slúchadlám nič nepočula, jej priateľ sa pustil do toho. Za jej stoličku presunul menší bazén a za trištvrte hodinu napustil dosť vody na to, aby mohol spáchať tento žartík. Všetko si pritom natáčal na kameru.

Postavil sa pred priateľku a vykotil ju zo stoličky rovno do bazéna s vodou. Musel to byť pre nič netušiacu ženu poriadny šok, keďže bola mysľou úplne niekde inde.

Meditujúca žena skončila v bazéne s vodou, ale to nebolo všetko.

Vtip2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ale aby toho nebolo málo, žena sa nestačila ešte ani postaviť a spamätať, keď na ňu jej priateľ vysypal celé kilo múky. Tak to bola naozaj čerešnička na torte, ako sa hovorí. Až teraz si dievčina začala uvedomovať, čo sa vlastne deje a stala sa obeťou ďalšieho z jeho žartíkov.

Ale nemusíte sa báť, že by to v ich vzťahu narobilo problémy. Tieto žartíky sú v rámci zábavy a všetky ich natáčajú na video. Tieto ich vylomeniny plánujú samozrejme bez toho, aby o tom ten druhý vedel. Čo poviete, netypické, ale zaujímavé otužovanie vzťahu.

Toto si pripravil mladík pre svoju priateľku!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 15. augusta 2016Zdroj damn.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: