Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zdesená matka našla dcére na tele takmer 100 červených štípancov. A mohli za to títo škodci.

Dieta.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

V prírode na nás číhajú rôzni škodci. Buďte preto opatrní. 

Leto je známe ako obdobie, kedy prevláda hmyz a ich nepríjemné štípance, či uhryznutia. Láka ich teplé počasie a potom sa už len sťažujeme na svrbenie, či červené fľaky, ktoré nám na koži zanechá rôzny hmyz.

Ale nie všetky svrbivé a červené uhryznutia sú rovnaké. Samozrejme, že mnohí hneď predpokladajú, že za to môžu komáre, ale na jeseň, keď je počasie chladnejšie, je to najmenej pravdepodobné.

https://www.youtube.com/watch?v=eQWNJm5-PJQ
www.youtube.com

Táto mama varuje ostatných, že akonáhle uvidia červené uhryznutia, ktoré po poškriabaní krvácajú alebo sa na nich tvoria chrasty, mali by ísť k lekárovi. Môžu to byť totiž uhryznutia od rozrtočov z dubových listov, ktorí sa živia na stromoch.

Kimberly Coats, mama 3-ročnej dcéry, bola zdesená po tom, ako našla na dcérinom tele takmer 100 červených uhryznutí po celej koži. Našťastie mala po ruke krém proti svrbeniu, ktorý na potrebnú chvíľu pomohol.

https://www.youtube.com/watch?v=eQWNJm5-PJQ
www.youtube.com

Potom navštívila lekára, aby sa usitila, či to nie je niečo vážnejšie. Prišlo sa na to, že za to môžu roztoče z dubových listov. Lekári a odborníci radia ľuďom, aby nosili dlhé rukávy a nohavice a aby sa okamžite po tom, ako prídu domov, osprchovali. Pranie bielizne ihneď po použití tiež pomáha znížiť šance na získanie štípancov.

Títo škodci mohli za tieto červené štípance!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 21. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: