Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena chcela poslať správu manželovi. Keď zistila, že ju poslala svokre, zalial ju studený pot

Zena.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.flickr.com
reklama:
reklama:

Niekedy sa nám môže stať, že omylom pošleme správu niekomu inému. Keby však prišla svokre, asi by nám nebolo všetko jedno. Svoje o tom vie aj táto žena.  

Vzťah so svokrou môže byť niekedy obtiažny, inokedy zase celkom príjemný. Bohužiaľ, väčšinou je to ten prvý prípad a preto sa pokúšame situáciám, akú zažila táto žena, radšej vyhýbať. Nemuselo by to totiž dopadnúť zrovna najlepšie.

Užívateľka stránky Imgur pod menom leoswife746 zverejnila svoj príbeh, ktorý nazvala „Jeden z najstrašnejších momentov môjho života.“ Bola u nich totiž na návšteve jej svokra. Tá miluje mačky a má doma dokonca tri. Bohužiaľ, žena ucítila ten nepríjemný pach z mačiek a prekážalo jej to, pretože svokra prišla, okrem iného, na návštevu aj za svojou malou vnučkou.

Zena.jpg
www.flickr.com

Žena to chcela nenápadne povedať svojmu manželovi, preto sa rozhodla, že mu to napíše do smsky. Lenže, čo čert nechcel, poslala to namiesto manželovi, svokre. Keď začula, že namiesto manželovho telefónu v tom okamihu zazvonil svokrin mobil, zalial ju studený pot a premýšľala, ako sa to mohlo stať.

Cat 3280534_640.jpg
Foto: www.imgur.com

Ihneď začala preto konať. Skôr, ako si svokra uvedomila, že jej prišla správa, dala žena svokre do rúk vnučku a poprosila ju, aby ju postrážila, kým si ona odbehne na toaletu. Po ceste vybrala žena svokre z kabelky mobil a správu vymazala. Avšak, nielen tú. Omylom vymazala ich celú konverzáciu v mobile.

Grandparents 2433019_640.jpg
pixabay.com

Keď si to neskôr svokra všimla, že zmizla ich celá spoločná konverzácia v mobile, žena ju uisťovala, že za to môže Android, a že s tým máva problém viacero užívateľov tohto operačného systému. Nakoľko svokra nie je vôbec technicky zdatná, uverila jej. Svokra nevie, čo sa v ten deň stalo a žena nechce ani pomyslieť na to, čo by nasledovalo, keby si vtedy jej svokra túto smsku prečítala.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. apríla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: