Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena mala kvôli depresii 6 mesiacov vlasy v drdole. Teraz jej ich kaderníčka zmenila na nepoznanie

Vlasy.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Každý človek sa s depresiou vyrovnáva inak. Táto žena bohužiaľ nezvolila príliš šťastný spôsob. Našla však kaderníčku, ktorá jej pomohla. 

Kate Langman je šikovná kaderníčka, ktorá pracuje v salóne „Ulta Beauty“. Prvýkrát uvidela svoju budúcu klientku, keď prišla a pýtala si nejaké prípravky na poškodené vlasy. Kate prišla za ňou a vtedy jej povedala zákazníčka jej príbeh. Kvôli depresii nebola schopná vstať z postele 6 mesiacov. Pochopiteľne, ani vlasy si neumývala. Mala ich iba v jednom drdole.

1483308_10153621829551799_6788954308254333187_n
www.facebook.com

Kate povedala žene, aby si nekupovala žiadne prípravky. Dohodli sa, že príde na druhý deň naspäť a Kate jej pomôže s vlasmi. Lenže žena neprišla. Preto si dohodli termín o dva týždne neskôr. No ani na tento dohodnutý čas žena neprišla. V tomto momente si Kate myslela, že už nepríde nikdy.

www.facebook.com

Žena jej v skutočnosti zlomila srdce. Kate jej chcela pomôcť a ona si nedala ani tú námahu, aby sa dostavila do kaderníctva. No po pár dňoch sama prišla. Bez ohlásenia, s dôvodom, že opäť ju premohla depresia. Teraz, keď bola schopná prísť, rozhodla sa hneď navštíviť kaderníctvo. Kate neváhala ani sekundu a súhlasila.

„Bolo mi jedno, ako dlho po pracovnej dobe tu zostanem. Chcela som tej žene jednoducho pomôcť. Neznáma žena dokonca povedala, že si to zaplatí a je jej jedno, koľko to bude stáť. A tak som jej premenou strávila 8 a pol hodiny“, povedala Kate.

17103610_10154564474506799_6456830673049532242_n
www.facebook.com

4 a pol hodiny strávila česaním, 3 hodiny farbením a pol hodinu strihaním. Obidve sa však zhodli na tom, že to všetko naozaj stálo za to. A nielen ony. Rovnako sa výsledok páčil aj okoliu a desaťtisíckam ľudí, ktorí uvideli výsledok na sociálnej sieti. Tam totiž Kate prezentuje svoju prácu.

www.facebook.com

„Na konci som videla iskru v jej očiach a ružovú tvár od vzrušenia. Zmenila som dnes niečí život a nikdy na to nezabudnem.“ Aj toto je dôkaz toho, že Kate svoju prácu naozaj miluje a má veľké srdce.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 15. marca 2017Zdroj themighty.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: