Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa narodila s nebezpečným materským znamienkom. Teraz svojim vzhľadom šokuje aj lekárov

Zena 1.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy nám život postaví do cesty rôzne prekážky. Vie o tom svoje aj táto žena, ktorá si toho zažila naozaj dosť. Našťastie, všetko dobre dopadlo. 

Keď sa Marissa Dees narodila, lekári, ako aj celá jej rodina boli úplne vydesení. Celý lekársky personál potvrdil, že také niečo ešte nevideli. Dokonca povedali rodičom, že sa nedožije ďalšieho dňa. Marissa sa totiž narodila s veľmi nebezpečným materským znamienkom.

Baby.jpg
www.youtube.com

Marisse bol diagnostikovaný vrodený melanocytový nevus, čo je veľmi zriedkavý stav, ktorý spôsobuje tmavú, chlpatú kožu a znamienka, ktoré prenikajú do kože a obklopujú kosti a tkanivá. Keďže postihnutá koža ju vystavila riziku smrteľného melanómu, začala podstupovať časté operácie a to len v 6. mesiacoch. Hoci prvé predpovede lekárov boli iné, Marissa bojovala.

Marrisa.jpg
Foto: www.imgur.com

Počas svojho detstva bola Marissa neustále šikanovaná kvôli svojmu vzhľadu. Jej rovesníci ju nazývali dalmatíncom a šírili o nej nechutné klamstvá. Za každú cenu sa vždy pokúšala si zakryť svoje telo.

Marrisaa.jpg
www.youtube.com

Dnes už má 28-ročná mama z Floridy za sebou viac ako 30 operácií, aby sa zbavila chlpatého čierneho nevusu, ktorý sa jej tiahol od hlavy až po zadok. Teraz vraví, že vyzerá ako obeť požiaru, no vždy to je lepšie ako doteraz. Marissa začala všetko fotografovať, natáčať a zverejňovať. A to z toho dôvodu, aby inšpirovala ľudí po celom svete a šírila povedomie o tomto veľmi nebezpečnom stave.

Par.jpg
www.youtube.com

Marissa úspešne celé roky bojovala s nebezpečným znamienkom a teraz je z nej šťastná žena :)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 12. septembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: