Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena zverejnila nevinnú fotku chlapčeka. Malo to byť zábavné, no takmer o neho prišla.

Foto 3.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Niekedy si treba radšej dobre premyslieť, čo zverejniť na sociálnej sieti! 

Courtney Stewart je matka 2-ročného syna s Downovým syndrómom v Erksine, Škótsku. Jeden deň bola stráženiť iné batoľa s rovnakým stavom. A tento malý chlapec bol fascinovaný práčkou, ktorú mali doma.

Práčka nebola zapojená a nebolo v nej nič, takže malý chlapec vliezol dovnútra. Dvierka neboli zatvorené, hoci Courtney ich jemne držala akože sú zatvorené, aby mu dopriala lepší pocit.

https://www.youtube.com/watch?v=sz-yswYJtmg
www.youtube.com

Dobre vedela, že je v bezpečí a tak si myslela, že chlapca odfotí. Hneď na to fotku ale zverejnila na Facebook a to nemala robiť. Myslela to dobre, bolo to zo srandy,ale takmer sa to skončilo veľmi zle.

„Má trochu pracej posadnutosti. Každý, kto ho pozná, to o ňom vie“, povedala. „Jasne vidieť, ako sa na fotke smeje.

Avšak, keď niektorí cudzinci videli fotografiu, okamžite verili, že chlapcovi bolo ublížené. Netrvalo dlho a do domu prišla sociálka, ktorú privolal niekto z nich. Sledovali celý dom, celú situáciu, chlapcov stav, ale nenašli nič podozrivé.

https://www.youtube.com/watch?v=nZjMJEuREeg
www.youtube.com

Ale tu sa to neskončilo. Povedala, že sused jej zaklopal na dvere a fyzicky ju napadol. 42-ročný sused bol zatknutý za obvinenie z napadnutia. Mnohí veria, že Courtney sa stala obeťou šikany, pretože iní nesúhlasia s jej voľbou napriek tomu, že dieťa bolo v bezpečí.

Courtney uznala, že mnoho ľudí verí, že deti s Downovým syndrómom sú viac ohrozené než deti, ktoré sú zdravé. Matka sa objavila aj v rannej televíznej šou a vysvetlila celú situáciu a obhájila si neškodnú fotografiu.

Žena sa obhajovala a vysvetlila situáciu aj pred kamerami!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. decembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.