Zlyhávate až príliš často v posteli? Vyskúšajte nový prípravok na erekciu bez rizika!

Zdieľať
Ejoy 3 balenia 72 kapsul top.jpg
eJoy

BRATISLAVA 9. decembra 2016 (N/PR) – Každému z nás mužov sa môže stať, že raz za čas nepredvedie „ideálny výkon“. Takto nejako to ale vždy začína a dôsledky môžu byť v konečnom dôsledku horšie, ako čakáte.

Jednou z častých príčin rozchodov a rozvodov je ochladnutie milostného vzťahu medzi oboma partnermi. Dôvody sú pre to rôzne od napríklad príliš veľa pracovných povinností až po problémy s erekciou u mužov. Práve tento posledný dôvod začína najskôr nebadane, no môže postupne prerásť až do nechutenstva alebo obáv pred intímnym zblížením.

Zvýšte svoje libido

Syndróm zníženého libida, čiže zníženej žiadostivosti a chuti na sex, je u mužov čoraz častejším problémom. Za týmto stavom môžu byť rozličné faktory, napríklad prepracovanosť, stres, nadmerný prísun alkoholu, fajčenie, užívanie niektorých liekov, hormonálne zmeny alebo jednoducho len vek.

Čo sa s tým dá robiť? Najlepšie je podporiť potenciu a žiadostivosť prirodzene, ideálne pomocou nejakých rastlín či bylín. Takýto spôsob je pre telo najviac prirodzený. Neznamená to však automaticky, že by ste mali teraz ísť hľadať do lesa nejaké bylinky – u nás by ste ich asi príliš ani nenašli.

Odporúčame oveľa jednoduchšiu cestu a tá sa volá eJoy®. Čo to je?

  • prírodný prípravok na erekciu zložený zo 100 % čistých a kvalitných rastlinných a bylinných produktov, ktorý je určený pre mužov trpiacich nedokonalou erekciou, príliš pomalým začiatkom erekcie alebo príliš krátkou erekciou
  • tabletka určená okrem iného aj na zvýšenie chuti na sex a u väčšiny mužov aj o produkt podporujúci lepšiu činnosť prostaty

Čo všetko eJoy® obsahuje? Nič, len overené zložky

Na rozdiel od známej „modrej pilulky“ je zloženie tohto produktu absolútne prírodné a to bez umelých látok, chemikálií alebo inak upravených zložiek.

V každej tabletke možno nájsť:

  1. Výťažky rastliny zvanej Maca, niekedy nazývanej aj „Peruánska Viagra“, ktorá je považovaná za jedno z najlepších afrodiziak na svete
  2. Výťažky Ázijskej rastliny Tribulus Terrestris, ktorá zlepšuje spermatogénezu, zvyšuje chuť na sex, zlepšuje potenciu a má pozitívne účinky na hladinu testosterónu (tá priamo vplýva na libido!)
  3. Extrakt palmovitej rastliny Saw Palmetto, ktorá patrí bezpochyby medzi najznámejšie prírodné prostriedky na riešenie problémov s erekciou a prostatou
  4. Aminokyseliny podporujúce lepšie prekrvenie penisu a zvýšenie celkovej výkonnosti organizmu, napríklad L-Citrulín alebo L-Arginín

Je treba sa báť vedľajších účinkov?

Na rozdiel od tabletiek na predpis, ktoré sú vyrábané synteticky, nehrozí pri produkte eJoy® výskyt žiadnych nežiaducich efektov. Kúpiť si ho môžete aj bez lekárskeho predpisu a tak si môžete užiť jeho pozitívne účinky oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

A o ktoré konkrétne ide? Až 4 z 5 mužov udávajú, že počas dlhodobého užívania eJoy-u sa u nich zlepšila erekcia, mali vyššiu chuť na sex a všimli si aj pozitívny vplyv prípravku na prostatu. 2 z 3 mužov zas pocítili predĺženie pohlavného styku. Užívanie je navyše schválené certifikáciou Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorá potvrdzuje, že eJoy® spĺňa všetky normy a podmienky pre predaj u nás.

Objednajte si na skúšku, teraz naozaj nič neriskujete!

Pharmatico Ltd., výrobca eJoy® sídliaci vo Veľkej Británii, odkiaľ táto novinka pochádza, si navyše verí až natoľko, že ponúka akciu – ak nebudete s prípravkom spokojní, môžete ho vrátiť a dostanete svoje peniaze naspäť. Stačí len navštíviť oficiálny web distribútora u nás, www.ejoy.sk, vybrať si balenie a potom počkať na rýchle a diskrétne doručenie rovno k vám domov – obvykle do 1 až 2 dní.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom