Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zlyhávate až príliš často v posteli? Vyskúšajte nový prípravok na erekciu bez rizika!

Ejoy 3 balenia 72 kapsul top.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
eJoy

BRATISLAVA 9. decembra 2016 (N/PR) – Každému z nás mužov sa môže stať, že raz za čas nepredvedie „ideálny výkon“. Takto nejako to ale vždy začína a dôsledky môžu byť v konečnom dôsledku horšie, ako čakáte.

Jednou z častých príčin rozchodov a rozvodov je ochladnutie milostného vzťahu medzi oboma partnermi. Dôvody sú pre to rôzne od napríklad príliš veľa pracovných povinností až po problémy s erekciou u mužov. Práve tento posledný dôvod začína najskôr nebadane, no môže postupne prerásť až do nechutenstva alebo obáv pred intímnym zblížením.

Zvýšte svoje libido

Syndróm zníženého libida, čiže zníženej žiadostivosti a chuti na sex, je u mužov čoraz častejším problémom. Za týmto stavom môžu byť rozličné faktory, napríklad prepracovanosť, stres, nadmerný prísun alkoholu, fajčenie, užívanie niektorých liekov, hormonálne zmeny alebo jednoducho len vek.

Čo sa s tým dá robiť? Najlepšie je podporiť potenciu a žiadostivosť prirodzene, ideálne pomocou nejakých rastlín či bylín. Takýto spôsob je pre telo najviac prirodzený. Neznamená to však automaticky, že by ste mali teraz ísť hľadať do lesa nejaké bylinky – u nás by ste ich asi príliš ani nenašli.

Odporúčame oveľa jednoduchšiu cestu a tá sa volá eJoy®. Čo to je?

  • prírodný prípravok na erekciu zložený zo 100 % čistých a kvalitných rastlinných a bylinných produktov, ktorý je určený pre mužov trpiacich nedokonalou erekciou, príliš pomalým začiatkom erekcie alebo príliš krátkou erekciou
  • tabletka určená okrem iného aj na zvýšenie chuti na sex a u väčšiny mužov aj o produkt podporujúci lepšiu činnosť prostaty

Čo všetko eJoy® obsahuje? Nič, len overené zložky

Na rozdiel od známej „modrej pilulky“ je zloženie tohto produktu absolútne prírodné a to bez umelých látok, chemikálií alebo inak upravených zložiek.

V každej tabletke možno nájsť:

  1. Výťažky rastliny zvanej Maca, niekedy nazývanej aj „Peruánska Viagra“, ktorá je považovaná za jedno z najlepších afrodiziak na svete
  2. Výťažky Ázijskej rastliny Tribulus Terrestris, ktorá zlepšuje spermatogénezu, zvyšuje chuť na sex, zlepšuje potenciu a má pozitívne účinky na hladinu testosterónu (tá priamo vplýva na libido!)
  3. Extrakt palmovitej rastliny Saw Palmetto, ktorá patrí bezpochyby medzi najznámejšie prírodné prostriedky na riešenie problémov s erekciou a prostatou
  4. Aminokyseliny podporujúce lepšie prekrvenie penisu a zvýšenie celkovej výkonnosti organizmu, napríklad L-Citrulín alebo L-Arginín

Je treba sa báť vedľajších účinkov?

Na rozdiel od tabletiek na predpis, ktoré sú vyrábané synteticky, nehrozí pri produkte eJoy® výskyt žiadnych nežiaducich efektov. Kúpiť si ho môžete aj bez lekárskeho predpisu a tak si môžete užiť jeho pozitívne účinky oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

A o ktoré konkrétne ide? Až 4 z 5 mužov udávajú, že počas dlhodobého užívania eJoy-u sa u nich zlepšila erekcia, mali vyššiu chuť na sex a všimli si aj pozitívny vplyv prípravku na prostatu. 2 z 3 mužov zas pocítili predĺženie pohlavného styku. Užívanie je navyše schválené certifikáciou Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorá potvrdzuje, že eJoy® spĺňa všetky normy a podmienky pre predaj u nás.

Objednajte si na skúšku, teraz naozaj nič neriskujete!

Pharmatico Ltd., výrobca eJoy® sídliaci vo Veľkej Británii, odkiaľ táto novinka pochádza, si navyše verí až natoľko, že ponúka akciu – ak nebudete s prípravkom spokojní, môžete ho vrátiť a dostanete svoje peniaze naspäť. Stačí len navštíviť oficiálny web distribútora u nás, www.ejoy.sk, vybrať si balenie a potom počkať na rýchle a diskrétne doručenie rovno k vám domov – obvykle do 1 až 2 dní.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikaDátum 9. decembra 2016
K téme , ,