Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Odviaž sa a otvor sa novým možnostiam. Toto všetko môžeš mať so 4kou aj bez viazanosti.

Mladí ľudia, fotenie, telefonovanie, mobil, smartfón
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
thinkstockphotos.com

Trápia ťa vysoké ceny za telefonovanie, či pomalý a drahý internet? Stačí si len zvoliť toho správneho operátora a všetko sa môže zmeniť k lepšiemu.

Ak si už počul o 4ke, tak asi vieš, že minúta hovoru ťa stojí iba 4 centy, a to nielen doma, ale v celej Európskej únii.  4ka je super výhodná. Ak neveríš, tak čítaj ďalej.

Jednou z noviniek je napríklad volanie vo vlastnej sieti po 3. minúte zadarmo. Za hovor teda nezaplatíš viac ako 12 centov a môžeš telefonovať koľko len chceš.

Mladí ľudia, fotenie, telefonovanie, mobil, smartfón
thinkstockphotos.com

Ak preferuješ dáta, balík GIGA je jednoznačnou voľbou číslo 1. Giga dát za euro, a navyše aj s automatickou obnovou po prečerpaní, nezískaš u žiadneho iného operátora. 4ka pokrýva svojím signálom už viac ako polovicu populácie Slovenska a so svojou rýchlou LTE sieťou expanduje stále ďalej.

Jednou z najdôležitejších informácií, ktoré by ťa mohli presvedčiť, je, že sa nemusíš viazať. Ponuka platí pre všetkých, nových aj existujúcich. 4ka ti ponúka aj bezplatný prenos telefónneho čísla cez svoju webstránku alebo osobne na ktorejkoľvek pošte. Je to veľmi zaujímavá alternatíva k paušálnym službám. Len za 9 eur získaš až 1GB dát, 200 minút do všetkých sietí a volanie po tretej minúte zadarmo. Bez podmienok, bez skrytých poplatkov a, samozrejme, bez viazanosti. Odviaž sa aj ty so 4kou.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jankakDátum 20. mája 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,