Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zomrel jej 7-mesačný syn, no napriek tomu, že bol mŕtvy, môže počuť biť jeho srdce…

Ttt 2.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tejto žene zomrel len sedem mesiacov po narodení jej synček Lukas. Mama sa rozhodla, že jeho orgány daruje, aby tak pomohla iným deťom prežiť. No a o nejaký čas neskôr sa stretla s malou Jordan, v ktorej tele bilo srdiečko jej synčeka.

Dnes už 4-ročná Jordan strávila prvé roky svojho života v nemocnici. Narodila sa totiž s vrodenou chorobou srdca a jej jedinou nádejou na život bola transplantácia.

V júni 2013 zomrel len 7-mesačný Lukas a jeho mama sa rozhodla, že jeho orgány daruje. A tak sa stalo, že dnes Lukasovo srdiečko bije v tele malej Jordan.

Horizon33_2016 7 13_11 16 47.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

No a po takmer troch rokoch odkedy jedna z matiek dala svojmu dieťaťu posledné zbohom a druhá dostala šancu na šťastný život, sa tieto dve ženy stretli. Ich stretnutie bolo mimoriadne dojímavé. Mama malej Jordan nevedela, ako sa má matke Lukasa poďakovať.

To, čo však mamu mŕtveho chlapčeka potešilo najviac bol okamih, keď mohla počuť biť srdiečko svojho malého anjelika.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 13. júla 2016Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: