Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zoznam najlepších kostýmov na Halloween pre rok 2017

Kostymy.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.bestproducts.com
reklama:
reklama:

Stránka Bestproduct.com zverejnila zoznam najlepších kostýmov na Halloween pre rok 2017. V zozname je ich až 123, tu je výber tých najlepších.

Asi nie je prekvapením, že na prvom mieste je kostým klauna Pennywise z nedávneho hororového filmu To. Spolu s hláškou: „Všetci sa tu vznášame“ by ste mali docieliť požadovaný efekt strachu. Avšak tento kostým bude mať tento rok na sebe väčšina milovníkov tohto sviatku.

Gallery 1506617679 rubies mens it pennywise costume.jpg
www.bestproducts.com

Menej strašidelným kostýmom je Daenerys Targaryen z milovaného seriálu Hry o tróny. Tento kostým asi zaujme veľa fanyniek, keďže na internete je k tomu mnoho návodov, ako sa nalíčiť a upraviť si vlasy, aby sa docielil výzor princeznej. Kde sa dá zohnať drak už nevieme.

Gallery 1506623035 daenerys targaryen costume.jpg
www.bestproducts.com

Opäť sa vraciame ku klaunom a k hororom. Veľmi podarený je kostým klauna Twistyho z American Horror Story: Freak Show, ktorý sa opäť objavil aj v poslednej siedmej sérii Cult. Strašidelný je kostým najmä vtedy, ak má osoba aj maskérske zručnosti.

Gallery 1506625252 twisty clown costume.jpg
www.bestproducts.com

Pre všetkých, ktorí zbožňujú Harryho Pottera je tu aj jeden temný kostým- smrťožrúta. Samozrejme, nie všetci poznajú filmy a postavy z Harryho Pottera, ale ak máte vo svojom okolí takýchto ľudí, určite „sa veľmi potešia“, ak im na dvere zaklope smrťožrút.

Adult woman death eater costume.jpg
www.bestproducts.com

Pri príbehoch pre deti s temným podtónom ostaneme aj pri kostýme čarodejnice Zloriany. Je to ideálny výber namiesto obľúbených upírskych kostýmov. Zloriana bola krásna, sexy a predsa tajomná a pre niektoré deti aj desivá.

Gallery 1506710518 malificent.jpg
www.bestproducts.com

Za zmienku ešte stojí biely kostým mníšky z American Horror Story: Asylum. Prípadne ešte strašidelnejší je démon Valak, ktorý na seba berie podobu mníšky z veľmi obľúbeného hororu v Zajatí démonov 2.

Gallery 1502206138 adult nun costume.jpg
www.bestproducts.com

Vyzerá to tak, že tento rok na halloweenskych oslavách bude stretnutie mníšok a hlavne klaunov. Čo ste si vybrali vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 9. októbra 2017Zdroj www.bestproducts.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: