Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chcete na Halloween vyzerať ako sériový vrah? Takto sa vám to podarí

Lg_fcd8e3 hh holmes crop 2.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
the-line-up.com
reklama:
reklama:

Všetci poznáme tradičné moderné halloweenske kostýmy- mŕtve nevesty Tima Burtona, sexy upírky a kostry. Ale skúsme sa preniesť cez sexy duchov s týmito jednoduchými kostýmami inšpirovanými sériovými vrahmi. Pri každom z týchto štyroch kostýmov potrebujete pár kľúčových prvkov.

Poľská vlajka+ krvavé nožnice- Jack Rozparovač

Po 126 rokoch vraj vedci konečne odhalila identitu Jacka Rozparovača a budete veľmi prekvapení- vraj to bol poľský kaderník. Je to asi tá najnepravdepodobnejšia možnosť, akú ste čakali. Takže si okolo krku obmotajte poľskú zástavu alebo vlajku a ponúknite priateľom (alebo skôr priateľkám ľahkých mravov), že im spravíte nový účes vašimi krvavými nožničkami. Ak budú súhlasiť, viete, čo máte robiť.

Lg_1b406e jack the ripper crop.jpg
the-line-up.com

Tričko so znamením zverokruhu+ dioptrické okuliare+ krvavý nôž- Zodiak

Hoci pri tomto sériovom vrahovi je totožnosť stále nejasná, podľa policajných záznamov mal Zodiak slabosť pre dioptrické okuliare s tenkým rámom a znamenia zverokruhu.

Lg_97eb91 zodiac killer crop.jpg
the-line-up.com

Závoj+ klbko vlny+ arzén- Mary Ann Cotton

Ak sa chcete na Halloween premeniť na túto bláznivú dámu, nepotrebujete veľa. V 19. storočí táto žena zabila svoje vlastné deti a pravdepodobne aj svoju matku a manželov. Všetko pomocou arzénu. Ale namiesto toho, aby ste ostatným maskám vysvetľovali, kto vlastne ste, ponúknite im svoj špeciálny nápoj a potom možno uhádnu sami.

Lg_b0ca32 mary ann cotton crop 2.jpg
Foto: www.imgur.com

Diabolské rohy+ falošné fúzy+ Chicago skyline tričko- H.H. Holmes

H.H. Holmes bol prezývaný aj Diabol z Bieleho mesta (Chicago). Koncom 19.storočia bol totiž tento muž s bohatými fúzami obvinený najmenej z deviatich vrážd. Tiež si postavil vlastný „vražedný“ zámok a podľa odborníkov v zámku a mimo neho zomrelo rukou Holmesa najmenej 200 ľudí.

Lg_fcd8e3 hh holmes crop 2 1.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 27. júna 2017Zdroj the-line-up.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: