Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najstrašidelnejšie domy, v ktorých môžete bývať 2. časť

253bca9972e0ccf528bd802b3912e9a5 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Všetci poznáme tie hororové príbehy. Rodina sa presťahuje do domu, kde kedysi došlo k príšernej vražde a časom si začnú všímať viac a viac nadprirodzených javov. Dokonca aj ten, čo v duchov neverí, vie, že v dome žije niečo strašidelné, niečo desivé. Na to, aby ste našli dom, kde sa vraždilo, si nemusíte požičať film- v skutočnosti si môžete prenajať rovno celý takýto dom.

The Dennis Nilsen House

Dennis Nilsen bol sériový vrah, ktorý zabil 15 mladých mužov medzi rokmi 1970-1980. Jeho byt je od roku 2015 na predaj za 300 000 libier. Do jednoizbového podkrovného bytu v Cranley Gardens Dennis lákal mladých mužov (zväčša homosexuálov alebo bezdomovcov), tu ich zaškrtil, rozsekal ich mŕtve telá a niektoré časti si nechal.

https://sk.pinterest.com/pin/358528820312691934/
sk.pinterest.com

The Birnie House

Dom patriaci Davidovi a Catherine Birnie, ktorí uniesli, mučili a znásilnili štyri ženy, je tiež na predaj. Dom tohto páriku je zrenovovaný a nie je tam ani stopy po tom, že David a Catherine v ňom znásilnili, bodali, škrtili a ubili na smrť štyri mladé ženy ešte v roku 1986.

https://sk.pinterest.com/pin/688065649288742226/
sk.pinterest.com

The Roseangle Murder House

Dom je prázdny, odkedy sa v ňom v roku 1980 odohrala dvojnásobná vražda. Žil tu starší manželský pár, lekár s manželkou, ktorí boli kladivom ubití na smrť. Telá našli študenti, keď si kopali loptu a prekopli ju cez plot. Vtedy uvideli telá. Podľa niektorých správ boli manželia, teda už len ich telá, opreté v okne ako figuríny. Vrah Henry John Gallagher mal na svedomí útoky na duchovných a aj keď nebol lekár nijako spätý s cirkvou, býval oproti kostolu, takže jeho dom bol ľahko zameniteľný s farou. Vrah nebol odsúdený, odišiel do Ramsgate, kde ubil palicou kňaza aj jeho gazdinú. Ušiel do New Yorku, odkiaľ ho poslali späť a chceli odsúdiť za vraždy. Bol však poslaný len do psychiatrickej väznice.

The Betts House

Dom obľúbeného riaditeľa školy pána Betta mal byť zbúraný po tom, ako ho v spálni zastrelil 18-ročný mladík, s ktorým sa zoznámil na gayzoznamke. Dom sa však predáva ďalej. Pritom ani riaditeľ nevedel o tom, že kedysi v dome bol zavraždený otec s dcérou.

https://sk.pinterest.com/pin/507851295462891484/
sk.pinterest.com

The Edmonton Massacre House

Dom, v ktorom muž zabil svoju rodinu je na predaj a susedia sa trasú, čo sa stane najbližšie. Phu Lam zastrelil svoju manželku a šesť jej rodinných príslušníkov a priateľov. Okrem toho zabil aj inú ženu v inom dome, ale ušetril jej ročnú dcérku a osemmesačného synovca. Muž nakoniec otočil zbraň aj na seba v jednej reštaurácii.

http://www.metronews.ca/news/edmonton/2015/08/30/edmonton-murder-house-for-sale--neighbours-shaken.html
www.metronews.ca#8211;neighbours-shaken.htmlwww.metronews.ca
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 19. januára 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: