10 bizarných kozmetických procedúr alebo čo všetko dokáže plastická chirurgia!

Zdieľať
plastika

1. S pomocou liposukcie a natiahnutia kože je možné vytvoriť na bruchu „vypracované“ tehličky! Tak načo sa potiť v posilke, nie? :-) Počas tejto procedúry ti do svalov na bruchu zavedú kovové trubičky, ktoré odstránia tuk a spevnia kožu.

2. Nie je pupok ako pupok! Dnes sa dá podstúpiť operácia na vytvorenie pupočnej jamky, pretože niektorí ľudia majú pupok akoby do vonka…

3. Chceš mať rohy ako čert? Aj tie ti dokážu urobiť plastickí chirurgovia! Stačí im na to teflón a silikón, ktorý sa vkladá pod kožu. Postupne je nahrádzaný väčšími kúskami, ktoré kožu roztiahnu a rohy sú na svete!

4. „Pánsky lifting“ – to je procedúra, počas ktorej sa mužom pomocou laseru odstraňuje ochlpenie a vrásky na prirodzení.

5. Vytvorenie jamky na lícach. Niekomu sa jamka na líci vytvorí pri úsmeve prirodzene, iní ju majú „vyrobenú“. Procedúra na výrobu jamky trvá len 20 minút…

6. Niečo pre hráčov pokru. To je špeciálna procedúra, počas ktorej sa pomocou botoxu a výplní tváre dosiahne, že tvár pôsobí kamenným dojmom a hráč pokru tak neprezradí svojou mimikou žiadne emócie. No, prosto – POKER FACE.

7. „Odšikmenie očí“ – tento zákrok podstupujú Aziati, ktorí nie sú spokojní so „šikmými“ očami. Najväčší úspech má tento zákrok v Južnej Kórei.

8. Opäť pannou! Áno, aj panenská blana sa dá „opraviť“. Niektoré ženy si dokonca želajú, aby im počas operácie zaviedli do vagíny umelú krv, aby bola strata ich druhého panenstva realistická…

9. Predlžovanie nôh – pacientovi sa zlomí noha, do medzery sa vloží teleskopická tyč, ktorá sa každé tri mesiace naťahuje, aby sa nohy predĺžili.

10. Implantácia fúzov – v Turecku vykonajú okolo 50 až 60 týchto zákrokov za mesiac. Chlpy sa odoberú z nejakej časti tela a potom sa implantujú nad hornú peru a bradu, aby vzniklo strnisko.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom