Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Brazílčan ukázal svetu, ako vyzeral predtým, než sa z neho stal preplastikovaný Ken

Befunky collage 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Počuli ste už o Brazílčanovi, ktorý sa pomocou plastických operácií mení doslova na umelého Kena? Teraz svetu ukázal fotografiu, ako vyzeral pred svojou premenou. 

Krása človeka sa v dnešnej dobe výrazne mení od predstavy z minulosti. Z veľkej časti za to môžu aj sociálne médiá. Okrem iného, tie ovplyvnili aj Brazílčana menom Rodrigo Alves. Pred rokmi sa totiž rozhodol zmeniť svoje telo. Teraz sa podobá na známu postavičku, ľudskú bábiku Kena.

Rodrigo na svoje operácie minul už neuveriteľných 490-tisíc dolárov. Prednedávnom svetu ukázal fotografiu, ako vyzeral predtým, než sa rozhodol pre túto premenu. A je naozaj neuveriteľné vidieť, čo dokážu ľudia urobiť pre to, aby vyzerali perfektne.

Mladík otvorene tvrdí, že má radosť z toho, že je súčasťou „novej generácie modernej spoločnosti“. To znamená, že sa mohol ľahko dostať na plastickú chirurgiu. 34-ročný Rodrigo Alves vyzeral pred svojou premenou ako úplne iný človek. Opakovane tvrdí, že verí, že sa narodil do nesprávneho tela. Teraz chce zdieľať so svetom, aký pokrok urobil smerom k svojmu cieľu.

1 9.jpg
Foto: www.imgur.com

„Takto som sa nenarodil! Týmto spôsobom som sa premenil na svoje vlastné JA. Je to pre mňa veľmi dlhá cesta a je to prebiehajúci proces, kde zastupujem novú generáciu modernej spoločnosti, v ktorej máme slobodu byť tým, kým chceme byť a prezentovať to na sociálnej sieti.“

2 55.jpg
Foto: www.imgur.com

Alves má za sebou celkovo 58 operácií. Prvá bola v roku 2000. Uviedol, že hľadal najlepších plastických chirurgov v USA, Brazílii a Európe. „Narodil som sa v zlom tele a strávil som v ňom celý svoj život snažiac sa odhaliť moje skutočné JA. Teraz som dosiahol svoj sen dokonalej tváre a tela a plánujem zastaviť proces starnutia pomocou technológie kmeňových buniek. Mojim cieľom je vyzerať večne mladý a zachovať si svoj jedinečný vzhľad. Dostávam veľkú pozornosť kvôli svojmu umelému vzhľadu, ale konečne sa milujem a to je najdôležitejšia vec zo všetkých.“

Jeho túžba transformovať sa vychádzala najmä zo šikanovania v škole. „Vo veku 17 rokov som mal svoju prvú plastickú operáciu. Mal som prsia, kvôli ktorým som bol v škole šikanovaný. Tvár mi tlačili k pisoáru, pretože som mal široký nos.“ Nezískal žiadnu podporu svojich rodičov ani učiteľov, ale myslí si, že keby sa to stalo, všetko by bolo iné. „Moji rodičia prešli rozvodom, takže som ich neobťažoval. Ak by si to všimli oni alebo učitelia, bola by to veľmi odlišná situácia.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 9. septembra 2017Zdroj www.metdaan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: