10 najhorších plastických operácií, ktoré dopadli naozaj katastrofálne

Zdieľať
Plastika.jpg

Niekedy je lepšie zachovať si prirodzenú krásu, ako vsadiť na plastiku. Ako aj v nasledujúcich prípadoch.

V dnešnej dobe je plastická chirurgia už veľmi ľahko dostupná. Nielen známe celebrity sa púšťajú do rôznych operácií. Najčastejšie sa týkajú nosa, prś, brucha, pier, či zadku. A neplatí to len o ženách. Čoraz viac mužov si potrpí na svojom zovňajšku. Hlavne, ak si jeho práca vyžaduje časté vystupovanie na verejnosti. Na druhej strane však ľudia zvažujú plastiku aj pre svoje potešenie a väčšie sebavedomie.

Plastika1.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=_TItAl4q_pM

Plastická operácia samozrejme nie je lacná záležitosť. Existuje veľa odborníkov a špecialistov, ktorí vedia svoje vedomosti a zručnosti ohodnotiť. No keď sa niekto rozhodne pre plastiku, musí s tým rátať. To, že tam necháte stovky, či tisícky eur, však nezaručuje naozaj 100%-ný výsledok.

Plastika2.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=_TItAl4q_pM

Pri každej operácii hrozí určité nebezpečenstvo. Preto si treba skutočne dobre premyslieť, do čoho sa pustíme. Nasledovní odvážlivci by vedeli o tom povedať svoje. Podľa výsledkov môžeme povedať, že je to čistá katastrofa. No ktovie, možno si to sami tak predstavovali. Ak nechcete skončiť podobne, treba vždy vyhľadať čo najlepších a overených odborníkov. Pozrite sa, ako skončili tieto plastické operácie.

Plastika3.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=_TItAl4q_pM

10 spackaných plastických operácií!

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom