Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 najhorších plastických operácií, ktoré dopadli naozaj katastrofálne

Plastika.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Niekedy je lepšie zachovať si prirodzenú krásu, ako vsadiť na plastiku. Ako aj v nasledujúcich prípadoch.

V dnešnej dobe je plastická chirurgia už veľmi ľahko dostupná. Nielen známe celebrity sa púšťajú do rôznych operácií. Najčastejšie sa týkajú nosa, prś, brucha, pier, či zadku. A neplatí to len o ženách. Čoraz viac mužov si potrpí na svojom zovňajšku. Hlavne, ak si jeho práca vyžaduje časté vystupovanie na verejnosti. Na druhej strane však ľudia zvažujú plastiku aj pre svoje potešenie a väčšie sebavedomie.

www.youtube.com

Plastická operácia samozrejme nie je lacná záležitosť. Existuje veľa odborníkov a špecialistov, ktorí vedia svoje vedomosti a zručnosti ohodnotiť. No keď sa niekto rozhodne pre plastiku, musí s tým rátať. To, že tam necháte stovky, či tisícky eur, však nezaručuje naozaj 100%-ný výsledok.

www.youtube.com

Pri každej operácii hrozí určité nebezpečenstvo. Preto si treba skutočne dobre premyslieť, do čoho sa pustíme. Nasledovní odvážlivci by vedeli o tom povedať svoje. Podľa výsledkov môžeme povedať, že je to čistá katastrofa. No ktovie, možno si to sami tak predstavovali. Ak nechcete skončiť podobne, treba vždy vyhľadať čo najlepších a overených odborníkov. Pozrite sa, ako skončili tieto plastické operácie.

www.youtube.com

10 spackaných plastických operácií!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 9. marca 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme