Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Plastické sestry: Tieto ženy sú posadnuté tým, aby vyzerali úplne rovnako!

Horizon33 2014 11 4 11 21 24 640x360 3.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tieto dvojičky menom Sara a Emma Koponen sú úplne posadnuté tým, aby vyzerali úplne rovnako. A chcú to dosiahnuť za každú cenu!

25-ročné dvojičky sú svojimi telami doslova posadnuté a dokonca to aj hrdo priznávajú. Ako uviedli pre Barcroft TV, rovnako jedia, udržiavajú si rovnakú hmotnosť a tiež rovnako cvičia, a to každý deň! Okrem toho obe podstúpili už tri plastické operácie na zväčšenie poprsia a asi vidíš, že prsia nie sú jediné, čo majú zväčšené.

Horizon33_2015 11 13_13 27 31.png
youtu.beFoto: youtu.be

Sestričky si dali zväčšiť aj pery, takže vyzerajú tak trošku ako kačky, ale čo na tom, keď sa im to tak páči? Ich cieľom je vyzerať ako živé bábiky, no my máme pocit, že budú vyzerať ako bábiky z nejakého hororu.

Horizon33_2015 11 13_13 27 17.png
youtu.beFoto: youtu.be

Dievčatá, ktoré pochádzajú zo Švédska, boli vraj už ako malé veľmi všímavé čo sa týka ich vzhľadu. Zrejme im to ich rodičia nevytĺkli z hlavy, a tak sa teraz musia pozerať na nafukovacie panny, ktoré boli kedysi ich dievčatkami. Nečudo, že otec týchto dvojičiek je na ne naštvaný. Veď to boli také pekné baby a takto sa sprznili. A ešte k tomu za svoju zmenu zaplatili už viac ako 10-tisíc eur.

Horizon33 2014 11 4 11 21 55.png
youtu.beFoto: youtu.be

Sestry vraj k prvej plastike inšpirovala ich spolužiačka, ktorá rada vystavovala na obdiv svoje prednosti. A keďže Emma a Sara mali malé prsia, rozhodli sa konať. Jedno zväčšenie viedlo k druhému, druhé k tretiemu a potom sa pridávali ďalšie zákroky.

Sestry majú do budúcnosti veľké plány – chcú si dať vložiť implantáty do svojich zadníc a tiež si chcú dať vybrať nejaké to rebro, lebo sú vraj veľmi široké v páse. Silikón im zrejme udrel na mozog…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 13. novembra 2015Zdroj youtu.be © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: