Šialené! 4 ľudia, ktorí posunuli plastiku do bizarného levelu!

Zdieľať
plastika tit

Plastická chirurgia sa teší čoraz väčšej obľube a nemáme nič proti tomu, keď sa niekto zverí do rúk chirurgov, aby trošku vylepšil svoj vzhľad. No títo ľudia to s plastikou extrémne prehnali!

1. The Lizard Man „Jašterí muž“ – Erik Sprague je známy ako The Lizard Man a objavuje sa v rôznych freak show. Okrem toho, že je od hlavy po päty potetovaný, má nad obočím implantáty pripomínajúce rohy. Navyše má rozpolený jazyk a zašpicatené zuby. Zaujímavosťou je, že má potetované dokonca ja pery!

2. Katella Dash – narodila sa ako muž, no cítila sa ako žena a túžila vyzerať ako bábika. Rozhodla sa preto zaplatiť takmer 100-tisíc dolárov na operáciu pŕs a dnes o sebe vyhlasuje, že je živou sexuálnou bábikou…

3. Mačací muž – Dennis Avner je už po smrti, no stále drží svetový rekord v počte telesných modifikácií. Okrem toho, že bol tiež od hlavy po päty potetovaný, mal vložené podkožné implantáty v tvári. Mal upravené oči, zmenšené oči a tiež upravený chrup.

4. Živý Ken – Justin Jedlica sa absolvoval množstvo plastických operácií, aby sa podobal na bábiku Kena. Má upravený nos, podstúpil viaceré faceliftingové operácie a má implantáty na hrudi, v bicepsoch a tiež v stehnách…

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom