Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

21-ročná dievčina zdieľa svoju premenu na internete a je vzorom pre mnohých ľudí

Zena 4.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ak chce niekto zmeniť svoj život a zhodiť prebytočné kilá, chce to veľa odhodlania, snahy a trpezlivosti. Táto dievčina je príkladom toho, ako sa to dá. 

21-ročná Jessica je mladá žena z Floridy, ktorá prešla skutočnou premenou. V januári minulého roka vážila asi 145 kilogramov. Po práci ležala doma na pohovke a jedla nezdravý fast food. Neskôr začala byť dlhodobo nespokojná s jej životným štýlom, ale nikdy nič nezmenila. Z jedného dňa na druhý sa však rozhodla radikálne zmeniť spôsob života.

Už nechcela byť unavená, lenivá a nešportovať. Sama sa naučila potrebné veci o tréningoch a zdravej výžive, a to všetko online. Spočiatku cvičila z domu, ale keď dosiahla prvý úspech a nabrala viac odvahy, vybrala sa do posilňovne. Tam ju v prvých troch mesiacoch podporoval osobný tréner. Prostredníctvom kombinácie silového a vytrvalostného tréningu zaznamenala veľmi rýchle úspechy a zmenilo sa aj číslo na váhe.

It will never be easy but it will ALWAYS be worth it? #weightlosstransformation

A post shared by Jessica (@getfitwjessica) on

Nielen, že sa Jessice zmenilo telo, cítila sa tiež viac istá. Na internete prezentovala svoj pokrok a rýchlo sa stala vzorom pre mnohých, ktorí tiež túžia schudnúť. „Zníženie telesnej hmotnosti nie je jednoduché, musíte sa znovu a znovu motivovať,“ tvrdí Jessica. Ak niekedy zapochybuje, pozrie sa na svoje staré oblečenie a uvedomí si, koľko už toho doteraz dosiahla.

It’s hard to believe that that picture on the left was me at one point, the weight didn’t just pop up all at once, I was heavy my whole life and I didn’t want to be that way anymore, I wanted to change, I wanted to be better and feel more confident, I didn’t want to be uncomfortable in my own body anymore. Over 300 pounds at the age of 19 is BEYOND dangerous as for it would be at any age, but having so many years ahead of me and being so over weight is scary. Little did i know that a year and a half later I would be where I am today, over 170 lbs gone with diet and exercise and losing this all on my own. Also, having so many of you supporting me and looking up to me and making me feel like I DONT EVEN KNOW HOW TO EXPRESS IT BUT ITS MORE THAN AMAZING and confident and pretty and motivated EVERY SINGLE DAY!!! That picture on the left was the old me, same personality but WAY more confident and it’s all because I decided to make a change. I’m telling you now, it never gets easy. Yes I love going to the gym and working out but there are days when I don’t feel like exercising. But knowing how bad I want to be a better version of the old me is everything I need to keep me going. Seriously, you all are FREAKING AMAZING, whether you have been following me since the beginning or just now finding out about my journey ILY AND TYTYTY SOOOO MUCH for EVERYTHING???❤️#weightlosstransformation #weightlossjourney #weightlossmotivation #motivation #weightloss

A post shared by Jessica (@getfitwjessica) on

Taktiež uverejňuje fotografie a videá zo svojho tréningu na internete a poskytuje tipy na cvičenia, ktoré sama pravidelne vykonáva. Život Jessicy sa otočil o 180 stupňov. Znovu a znovu motivuje svojich fanúšikov, aby sa dostali zo svojej komfortnej zóny.

V minulosti musela mladá žena hľadať rovnováhu medzi prácou, športom a zábavou. V súčasnej dobe môže spojiť všetky tri oblasti, pretože získala prácu vo fitness centre. Toto miesto ju už nedesí, skôr sa stalo jej druhým domovom. Jessica ukazuje, že môžete toho dosiahnuť s motiváciou a vytrvalosťou naozaj veľa. Možno vás tiež inšpiruje, aby ste sa lepšie starali o seba a svoje telo.

“Be thankful for what you have and be fearless for what you want” #selfiesaturday

A post shared by Jessica (@getfitwjessica) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 11. novembra 2017Zdroj www.heftig.club © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: