Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

21-ročný mladík chcel mať obrovské svaly. Tak si napichal svoje ruky litrami oleja

Befunky collage 15.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Väčšina z nás by chcela mať dokonalé telo. Pre to však treba aj niečo urobiť. Niektorí sa rozhodnú zájsť do posilňovne a cvičiť. Tento mladík to poňal po svojom a teraz vyzerá takto. 

21-ročný Kirill Tereshin z Ruska je nadšenec pre kulturistiku. Sám chcel, aby jeho telo vyzeralo perfektne a chcel mať veľké svaly. Vzpieranie a diéta bohatá na bielkoviny boli však príliš ťažké a časovo náročné. Rozhodol sa preto pre inú alternatívu. A zrejme tú najhoršiu, akú mohol.

A post shared by k1rya26rus (@s_1_a_c_k_3_r) on

Kirill si začal pichať priamo do svalov olej synthol. Rovnako ako väčšina užívateľov syntholu, aj Kirill začal injekciou s malým množstvom oleja, ale rýchlo si uvedomil, že aby jeho bicepsy a tricepsy vyzerali obrovsky, potrebuje výrazne zvýšiť množstvo a podávať si ho pravidelne. Najprv si vpichol 250 ml syntholu, ale jeho svaly sa veľmi nezväčšili. Nebol príliš šťastný, takže si injekčne aplikoval dokonca litre tohto oleja, aby jeho ruky vyzerali masívne. Problémom je, že zvyšok jeho tela malo problémy ich udržať.

#рост #объем

A post shared by k1rya26rus (@s_1_a_c_k_3_r) on

Ako môžete vidieť na obrázkoch, ktoré hrdo zdieľa so svojimi viac ako 39-tisíc stúpencami Instagramu, Kirillove vyduté ruky naozaj nezapadajú do zvyšku jeho tela. Jemu to však vôbec nevadí, pretože všetko, čo chce, sú obrovské bicepsy a tricepsy. Napriek kritike, ktorú každodenne dostáva, tvrdí, že nekončí so syntholom.

Синтол не, не слышал

A post shared by k1rya26rus (@s_1_a_c_k_3_r) on

Aj keď je pravda, že kulturisti niekedy používajú synthol, vstrekujú si len malé množstvá na mierne zlepšenie vzhľadu svojich svalov pred súťažou. Kirill má sotva nejaké svaly. S olejovými injekciami začal minulé leto, po prepustení z armády, a údajne sa zväčšil jeho biceps o 10 centimetrov za 10 dní. Nebola to však bezbolestná záležitosť, ako sám pripúšťa.

#треня #спина #1зал Вот я и вернулся в свой зал.

A post shared by k1rya26rus (@s_1_a_c_k_3_r) on

„Aby ste dosiahli takú veľkosť svalov, musíte si do tela vstrekovať litre syntholu. Ja som to robil a dostal som horúčku až 40 stupňov. Ležal som v posteli, cítil som sa tak zle, že som myslel, že zomieram, ale potom už bolo opäť dobre.“

A post shared by k1rya26rus (@s_1_a_c_k_3_r) on

Jeho svaly sú viditeľne zapálené, jeho koža je popraskaná z napnutia a oblasti naplnené syntholom majú teraz inú farbu ako zvyšok jeho tela. A to teda vôbec nie je v poriadku. Znepokojenie by však malo byť najmenším problémom Kirillových obáv. Lekári varujú, že injekcia syntholu môže spôsobiť pľúcne embólie, poškodenie nervov, infekcie, mozgovú príhodu a cysty naplnené olejom alebo vredy vo svaloch.

A post shared by k1rya26rus (@s_1_a_c_k_3_r) on

V priebehu času sa takisto vyskytuje svalové zjazvenie, ktoré zvyšuje riziko infekcie, trvalé znetvorenie, a dokonca aj nekrózu. Aj napriek všetkým týmto rizikám zostáva synthol veľmi obľúbený medzi kulturistami, ktorí hľadajú „skratku“, ako sa rýchlo dostať k veľkým svalom.

Ну вот и отметка в 56 пройдена прощай Арни.

A post shared by k1rya26rus (@s_1_a_c_k_3_r) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. novembra 2017Zdroj www.odditycentral.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: