Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

26-ročná žena s mimoriadne zriedkavou poruchou tváre je prelomovým štandardom krásy s modelingovou kariérou

Modelka.jpg
10
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com

„Pripomeňme svetu, že každý je krásny.“ Toto sú slová Ilky Brühlovej, 26-ročnej ženy z Nemecka, ktorá si ich vzala na seba, aby šírila pozitíva a povedomie svojho príbehu.

Odo dňa, kedy sa narodila, Ilka žila nepríjemný život. „Narodila som sa s rázštepom tváre a moje nosové dýchacie cesty neboli správne vytvorené,“ povedala. „Navyše mi chýbala pravá strana slzného kanálika, takže trvalé prirodzené navlhčenie oka viedlo k tomu, že slzy vždy vyčerpali moje oko.“

Zena1.jpg
www.facebook.com
Zena2.jpg
www.facebook.com

Po nespočetných operáciách je Ilka silná, sebavedomá žena, ktorá zdieľa svoj príbeh a skúsenosti s nádejou povzbudiť ľudí k tomu, aby sa mali radi. Pred dvoma rokmi začala pózovať pre svojich priateľov. „Dodávalo to tak veľa pozitívnej spätnej väzby, že som stále viac a viac získavala odvahu ukázať seba ako moje čisté a nedotknuté JA,“ povedala.

Zena3.jpg
www.facebook.com
Zena4.jpg
www.facebook.com

Ilka zdieľa svoje fotografie, motivuje ľudí, aby vyšli zo svojho tieňa, a aby preukázali svoju skutočnú krásu. „Existuje len jeden spôsob, ako byť škaredý: mať škaredý charakter. Nikto sa nesmie skrývať kvôli svojmu vzhľadu!“

Zena5.jpg
www.facebook.com
Zena6.jpg
www.facebook.com
Zena7.jpg
www.facebook.com
Zena8.jpg
www.facebook.com
Zena9.jpg
Foto: www.imgur.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 26. apríla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.