Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 kultové slovenské rozprávky

Befunky collage 3 11.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Aj Slovensko sa môže pochváliť viacerými skvelými detskými seriálmi či rozprávkami, ktoré sme všetci sledovali a čakali, čo sa prihodí našim obľúbeným hrdinom. Tieto štyri rozprávky patria medzi tie kultové, no svojich fanúšikov majú aj v dnešnej generácii detí. Súhlasíte?

Maťko a Kubko  

Česko-slovenská kreslená rozprávka Maťko a Kubko približuje život dvoch mladých valasov, ktorí sa starajú o ovečky, no nie vždy sa im to darí, tak ako by si to želali. Rozprávka je známa aj pod názvom Pásli ovce valasi.

 Pat a Mat

Česko-slovenský animovaný seriál Pat a Mat, známy aj pod názvom A je to!, ktorého hlavnými predstaviteľmi sú dvoja nezruční domáci majstri. Tí sa pokúšajú stále niečo opravovať, no nie vždy sa im to podarí podľa plánu.

Sni mka obrazovky 2018 01 25 oa14.48.45.jpg
www.instagram.com

Pa a Pi

Ide o česko-slovensko-západonemecký animovaný a zároveň aj edukačný seriál. Ten zobrazuje dobrodružstvá mimozemských mačiek Pa a Pi na návšteve na Zemi, pričom v každej časti je predstavené deťom iné zvieratko.

107483_4d6f97.jpg
img.csfd.cz

Danka a Janka  

Česko-slovenský animovaný seriál nesie názov po dvoch sestrách Danke a Janke, ktoré sú dvojičkami a spoločne prežívajú zaujímavé dobrodružstvá.

Sni mka obrazovky 2018 01 25 oa14.47.02.jpg
www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 28. januára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: