7 zabudnutých seriálov, ktoré si možno v detstve pozeral aj ty

Zdieľať
Titt.png

Určite máš aj ty minimálne jeden obľúbený seriál, ktorý si videl už asi miliónkrát a stále ťa baví. Seriálov však už je nakrútených toľko, že sa v nich možno strácaš. Krok za krokom či Priatelia sa dodnes tešia obrovskej obľube, no spomenieš si na niektorý z týchto seriálov?

Skvelí Stevensovci

Seriál, v ktorom začínal svoju hereckú kariéru Shia LaBeouf ako Louis Stevens. Otec advokát, mama politička, najstarší syn stredoškolská športová hviezda, perfektná dcéra a k tomu všetkému večne neporiadny Louis, ktorý ako by do rodiny ani nepatril.

Louis_stevens.jpg
http://vignette1.wikia.nocookie.net/stevenspedia/images/9/94/Louis_stevens.jpg/revision/latest?cb=20110724024940 Foto: vignette1.wikia.nocookie.net

Toto intro si musíš pamätať :-)

Konečne zvoní

Taký typický tínedžerský seriál o amerických stredoškolákoch a ich príhodách. Nechýbali vtipné situácie, prvá láska a všetko, čo patrí k dospievaniu. Možno si ešte spomenieš na Zacka a jeho nezničiteľný účes alebo na nezabudnuteľného Škreka.

SAVED BY THE BELL, Top Row: Ed Alonzo, Mark Paul Gosselaar, Elizabeth Berkley, Mario Lopez, Bottom R
https://thenypost.files.wordpress.com/2014/06/sbtbfeature.jpg Foto: thenypost.files.wordpress.com

No a intro k seriálu si určite pamätáš :-)

Moesha

Sitcom, ktorý zobrazuje život tínedžerky Moeshy Mitchell. Mama je zomrela, a tak má Moesha na starosti mladšieho brata a tak trochu aj otca. Možno si ešte pamätáš jej večne hladného suseda Hakeema a majiteľku obchodu, za ktorou si tínedžerka často chodila po životné rady.

Mv5bmja0ntkzmdu4ov5bml5banbnxkftztcwodmwntkzna@@._v1_sx640_sy720_.jpg
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjA0NTkzMDU4OV5BMl5BanBnXkFtZTcwODMwNTkzNA@@._V1_SX640_SY720_.jpg Foto: ia.media-imdb.com@._V1_SX640_SY720_.jpg

Volám sa Moesha, na vás už teším sa…

Parker Lewis neprehráva

Ďalší seriál, ktorý sa odohrával na strednej škole. Hlavnou postavou bol Parker Lewis, ktorý mal dvoch kamošom Mikeyho a Jerryho, a jeho životným heslom je „Žiaden problém“. No a všetky problémy rieši svojou životnou filozofiou. Asi najznámejšou postavičkou zo seriálu je Larry Kubiak :-)

Cast of parker lewis 5.jpeg
https://www.youtube.com/watch?v=i2nGLoOh2GU Foto: www.youtube.com

Pozerával si?

Plný dom

Traja muži sa starajú o tri dievčatká. Síce to mohla byť poriadna sranda, no bola to v podstate dosť nuda. Napriek tomu si tento seriál pamätá snáď každý. Veď je to seriál, ktorý dal svetu Olsenky…

Full_house_ _season_7.jpg
http://fullhouse.wikia.com/wiki/Season_5 Foto: fullhouse.wikia.com

Ale na Johna Stamosa sa dalo pozerať :-P

Harry a Hendersonovci

Seriál o obyčajnej americkej rodine. Teda, obyčajnej asi len na prvý pohľad. Na ten druhý už taká obyčajná nie je, keďže svoju domácnosť zdieľa s chlpatým obrom menom Harry. Ten sa dostáva do rôznych vtipných situácií a svojou dobrosrdečnosťou si získal členov rodiny.

Harry.gif
https://media.giphy.com/media/xeEYgY7IIrKh2/giphy.gif Foto: media.giphy.com

Harryho si proste musel mať rád :-)

Perfektní príbuzní

Balki Bartokomonous bol pastierom oviec na stredomorskom ostrove Mypos. Rozhodol sa vydať na cestu do Ameriky, kde hľadá svojich príbuzných. No a nájde svojho bratranca Larryho Appletona, s ktorým začne bývať. No a Larry a Balki asi nemôžu byť odlišnejší…

81mxjlwonpl._sl1500_.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/I/81MXjlWOnpL._SL1500_.jpg Foto: ecx.images-amazon.com

Pozrel by si si ho?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom