Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Adriana Kmotríková konečne prehovorila: Prečo odchádzam z Jojky?

Adriana Kmotríková
Adriana Kmotríková Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Ostrieľaná moderátorka Adriana Kmotríková v televízií končí už 5. januára, kedy naposledy zasadne do kresla a odmoderuje správy. Mala v pláne rozlúčiť sa na záver s divákmi a potichu odísť. Všetko je však inak a Adriana sa rozhodla vydať vyhlásenie o pravých dôvodoch jej odchodu.

Kmotríkovú rozrušili rozdielne informácie o tom, prečo takmer po 20 rokoch v televízií končí. Za jej odchodom mali byť nezhody s kolegami a zlá atmosféra v kolektíve. Dokonca sa mala cítiť nechcená, bola často nesústredená na prácu. Preto pre webový portál televízie noviny.sk , poskytla rozsiahle vyjadrenie o svojich pocitoch a pravých dôvodoch ukončenia pôsobnosti v televízií. „Skutočný dôvod môjho odchodu je taký, že po vyše 20 rokoch na televíznej obrazovke, aj keď som po celý ten čas túto svoju prácu milovala, túžim po zmene. Po ťažkých obdobiach, ktoré som prekonala, sa cítim byť zdravá, plná energie a radosti zo života, a preto som dospela k rozhodnutiu, že teraz je ten čas, keď sa môžem začať venovať niečomu novému. A teším sa na to,“ uvádza moderátorka vo vyhlásení. Kmotríková ďalej popriala televízií sledovanosť a fanúšikom pekný nový rok.

Zdá sa tak, že ani zdravotné problémy a ani dusno v Jojke, nie je pravý dôvod odchodu, ale moderátorka sa jednoducho chce realizovať inde. Adrianu totiž v minulosti potrápili vážne zdravotné problémy a v roku 2015 podstúpila operáciu, kedy jej odstránili nádor na mozgu. Na chorobou však zvíťazila a opäť sa vrátila do práce. O dva roky neskôr prišla zdrvujúca správa, nádor na maternici. Aj z tohto boja vzišla Kmotríková víťazne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 30. decembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: