Ani týmto 5 párom ich láska v  roku 2017 nevydržala

Zdieľať
Befunky collage 3 15.jpg

Ako to býva hlavne vo svete šoubiznisu, hviezdy pracujú na svojej kariére niekedy tak ťažko, že potom zabúdajú na lásku či vzťahy. To sa potvrdilo aj pri týchto pároch, ktoré sa v roku 2017 rozišli a dôvodom bola aj ich pracovná vyťaženosť. Hovorí sa, že láska nikdy nehrdzavie, no to neplatí v prípade týchto 5 párov.

Selena Gomez a The Weeknd

Úspešná americká speváčka Selena Gomez si v roku 2017 prešla celkom vážnymi zdravotnými problémami, našťastie však všetko dobré dopadlo. To sa nedá povedať o jej vzťahu s hudobníkom The Weeknd, pretože pár tvorili len 10 mesiacova v októbri sa rozišli.

Anna Faris a Chris Pratt

Americkí herci, ktorí sú skôr známi z B-éčkových filmov sa zosobášili ešte v roku 2009 a všetko nasvedčovalo tomu, že sú spolu šťastní. No ich manželstvo sa po rokoch rozpadlo v auguste a prekvapili tak nejedného fanúšika.

Fergie a Josh Duhamel

Úspešná speváčka Fergie a známy herec Duhamel tvorili manželský pár už dlhých 8 rokov. Všetko sa však skončilo v septembri, keď tento pár ohlásil rozchod. Prekvapilo to aj vás?

Ben Stiller a Christine Taylor

Ten úspešný herec, ktorý účinkoval v nejednej americkej komédii sa rozviedol som svojou manželkou v máji. Ich manželstvo trvalo dlhých 17 rokov, no aj napriek tak dlhému času dnes už pár netvoria.

Katty Perry a Orlando Bloom

Dokonalý pár. Ona úspešná speváčka, on úspešný herec. Oboch pozná a miluje celý svet. Spolu boli desať rokov, no ani spoločné roky života nestačili k tomu, aby ich vzťah vydržal a rozišli sa.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom