Bruno Facchini a jeho blízke stretnutie tretieho druhu

Zdieľať
Brunofacchinititulna.jpg

Prípadov, kedy sa ľudia údajne stretli s mimozemskou civilizáciou je mnoho. Či už išlo len o pozorovanie záhadných lietajúcich objektov na oblohe, alebo aj o svetlá a lúče, ktoré z nich sálali. Vo svete sú však zaznamenané aj zriedkavejšie prípady, kedy došlo k blízkemu stretnutiu tretieho druhu. Inými slovami povedané, stret so samotnými tvormi, ktorí nie sú z nášho sveta. Počuli ste už o mužovi menom Bruno Facchini? Aj on bol svedkom niečoho, na čo by nikto len tak nezabudol.

Bruno Facchini bol muž, továrnik, ktorý 24. apríla 1950 pracoval v meste Varese v Taliansku na nočnej zmene. Rozhodol sa, že si urobí prestávku, a keďže sa nad mestom nedávno prehnala silná búrka, vyšiel von, aby sa nadýchal príjemného vzduchu po silnom daždi. Keď však otvoril vonkajšie dvere, zostal v šoku.

Pred Facchinom stálo silné žiarivé svetlo a aj keď si spočiatku myslel, že ide o skratovaný transformátor, za pár sekúnd si uvedomil, že svetlo vychádza z čudného kruhovitého objektu, z ktorého na zem trčal rebrík. Na záhadnom objekte si všimol taktiež zelenú žiaru a v ňom stojacú čudesnú bytosť so svetlou pokožkou, ktorá akoby niečo zvárala. Spočiatku si myslel, že ide o nejaký tajný projekt z miestnej leteckej základne, vtom však spozoroval ďalších malých tvorov, ktorí vychádzali z pravdepodobne mimozemského korábu.

Https://www.youtube.com/watch?v=CCaXlnmgIHo&t=122s

Zanedlho sa rebrík zasunul a bytosti zmizli uprostred lode. Keď si Bruno Facchini konečne uvedomil, čo sa vlastne deje, vzal nohy na plecia. Netrvalo však dlho a za sebou začul nepríjemný bzučivý zvuk, vychádzajúci z čudného prístroja či zbrane, ktorú držal v ruke jeden z mimozemšťanov. Výboj z nej ho zasiahol a on padol oťapený na zem. Nezostalo mu už nič iné, než sledovať mimozemské plavidlo, ako opúšťa zem.

Https://www.youtube.com/watch?v=CCaXlnmgIHo&t=122s

Na ďalší deň Facchini navštívil políciu a všetko im vyrozprával. Po príchode na miesto činu si policajti všimli známky po neznámom plavidle či spálenú zem a taktiež sa našli aj podivné úlomky, ktoré pripomínali akýsi zelený kov. Po tom, čo si Facchini spomenul na zvárajúceho mimozemšťana, povedal, že možno ide o mimozemský kov.

Http://zahranicoureality.blogspot.sk/2013/08/stretnutie vo varese.html

V roku 1953 sa po dodatočných testoch zistilo, že ide o materiál, ktorý sa skladá zo 74% medi, 19% cinu a ďalších stopových prvkov. Napriek tomu, ako šialene to znie, Facchiniho príbehu ľudia verili, keďže sa jednalo o normálneho, čestného muža, s ktorým nikto nikdy nemal žiaden problém. Navyše, z celého incidentu nezarobil žiadne peniaze, preto nemal dôvod si niečo také vymýšľať. Čo si myslíte vy? Mohol sa tento muž naozaj stretnúť s posádkou mimozemskej lode?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom