Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bývalí partneri sa stretli roky po rozchode, aby si všetko vyjasnili. Dopadlo to nečakane!

Horizon33_2015-9-4_12-59-13
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Asi sa to stalo aj tebe, že keď si sa prvý raz tak „vážne“ zaľúbil, myslel si si, že to bude na celý život. A hoci to tak výnimočne naozaj je, zvyčajne to skončí tak rýchlo, ako sa to aj začalo.

Aktérmi tohto príbehu sú Ali a Andrew, ktorí spolu začali chodiť počas štúdia na vysokej škole. Ich vzťah vydržal dlhých sedem rokov, no celá idylka sa rozpadla po tom, čo Andrew svoju priateľku podviedol. Ali vzťah s ťažkým srdcom ukončila.

Dvojica sa stretla dva roky po rozchode pred kamerou a s odstupom času sa jeden druhého pýtal na veci, na ktoré sa predtým neodvážil opýtať.

Ali sa Andrewa opýtala, prečo ju podvádzal, no Andrew jej na to vlastne ani nevedel dať odpoveď. Po dlhšom rozhovore sa zdalo, že sa atmosféra medzi nimi akosi vyčistila. Povedali si to, čo bolo dlho nevypovedané. Naskytla sa nám tak zaujímavá ukážka toho, ako sa dnes mnohí pozeráme na vzťahy.

Ukážka dokumentu má dve časti a práve v tej druhej došlo k zvratu. Keď si povedali, čo sa v ich vzťahu pokazilo a spomenuli si na to, čo bolo krásne, naskytla sa otázka, či by to spolu ešte niekedy skúsili. Obaja nad odpoveďou poriadne premýšľali a Andrew sa napokon priznal, že mu Ali chýbala…

Mali by sa dať podľa teba dokopy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. septembra 2015Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: