Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé fotografie, na ktorých boli zachytení duchovia – 2. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
inyminy.com
reklama:
reklama:

Na týchto fotografiách boli zachytení zosnulí príbuzní, ktorí sa prišli rozlúčiť s rodinou či nadprirodzené bytosti, ktoré pomáhajú ľudom v núdzi.

Nečakaný pasažier

V roku 1959 išla žena menom Mable Chinnery navštíviť so svojim manželom hrob jej milovanej matky. Mable si pred odchodom pofotila hrob svojej matky a jej muža, ktorý sedel sám v aute.

Po vyvolaní obrázku sa na fotografii zjavila postava ženy s okuliarmi. Mable si bola istá, že išlo o jej matku.

Duch11.jpg
www.trueghosttales.comFoto: www.imgur.com

Biela liečiteľka z kostola Worstead

Diane a Peter Berthelot navštívili so svojim 12-ročným synom v roku 1975 kostol Worstead. Kým sa Diane potichu modlila na jednej z kostolných lavíc, tak ju jej manžel odfotil. Na výslednej fotografii sa objavila postava v bielom, ktorá mala oblečené staromódne šaty a čepiec.

Na ďalší rok sa rodina vrátila do kostola, aby sa spýtali na záhadnú bytosť na fotografii. Jeden z reverendov im porozprával príbeh o bielej pani, ktorá pomáha ľudom. Zjavuje sa pri tých, ktorý potrebujú vyliečiť. Vtedy si Diane spomenula, že v čase návštevy kostola bola chorá a brala silné antibiotiká.

www.express.co.uk

Stará pani a jej bulldog

Matka a jej syn boli v radostnom okamihu odfotení pred ich novým domom v Chicagu. Neskôr po pozretí si fotografie zistili, že na nej neboli len oni dvaja.

Vo dverách domu je vidno staršiu pani a psa, pravdepodobne bulldoga. Rodina si myslí, že išlo o predošlých obyvateľov domu.

inyminy.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 20. mája 2018Zdroj inyminy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: