Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé fotografie, na ktorých boli zachytení duchovia – 1. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.theparanormalguide.com
reklama:
reklama:

Na týchto fotografiách boli zachytení zosnulí príbuzní, ktorí sa prišli rozlúčiť s rodinou či duchovia obetí, ktorí zomreli strašnou smrťou. Na jednej fotke sa však nachádza aj niečo desivejšie.

Duch z Oak Grove

Tento duch z Oak Grove v Kentucky je známy aj ako Ghost Bridge – duch obýva most, pri ktorom zomrel. Podľa rôznych príbehov ide o manželku vojaka, ktorý ju chcel zabiť. Okolo roku 1960 vojak svoju ženu zhodil z mosta do vody, kde sa utopila.

Povráva sa, že počas niektorých nocí sa rozkladajúce telo ženy prechádza pod mostom alebo priamo na ňom.

5. ghost of oak grove kentucky.jpg
sk.pinterest.com

Nemocničný démon

Toto zjavenie zachytila kamera v jednej neznámej nemocnici. Na obrázku sa nachádza tmavá postava, ktorá sa skláňa nad pacientom ležiacim v posteli. Jedna zo sestričiek dokonca uvidela túto postavu cez kameru. Tvrdila, že desivé stvorenie sa prechádzalo hore dole nad pacientom v posteli.

Pár hodín po zjavení tejto záhadnej bytosti pacient zomrel. Mnoho ľudí tvrdí, že démoni číhajú v nemocniciach, kde čakajú na duše, ktoré opustia svoje telo po smrti. A presne to sa podľa nich dialo aj na tomto obrázku.

www.theblackvault.com

Plaziaci sa duch matky

Tento obrázok odfotil otec dieťaťa, ktoré sa hralo v obývačke. Na výslednej fotografii sa zjavil obrys ľudskej postavy, ktorá bola v štvornohej polohe pred dievčatkom.

Rodina sa domnieva, že išlo o zosnulú matku dievčatka, ktoré sa s ním prišla pohrať.

www.theparanormalguide.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. mája 2018Zdroj inyminy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: