Desivé fotografie, na ktorých boli zachytení duchovia - 3. časť

Zdieľať

Existenciu duchov či iných nadprirodzených bytostí dokážeme dokázať len veľmi málo spôsobmi. Jednou z týchto metód je vyfotografovanie ducha.

Mary Lee zo sanatória Waverly Hills

Sanatórium Waverly Hills v Kentucky bolo zdravotnícke zariadenie, v ktorom sa lekári snažili liečiť pacientov s tuberkulózou. V dobe, keď toto sanatórium fungovalo, však nebol známy žiadny liek na túto chorobu.

Pacienti v sanatóriu Waverly Hills trpeli – boli obeťami mnohých krutých medicínskych praktík a správania doktorov. Tisíce ľudí zomreli v tomto sanatóriu, ktorých tiel sa nenápadne zbavili, aby sa ostatní pacienti nedozvedeli o veľkom počte úmrtí. Po objavení lieku proti tuberkulóze bolo sanatórium v Kentucky zatvorené.

Mnohí duchovia sa dodnes nešťastne premávajú sanatóriom, jedným z najznámejším z nich je duch Mary Lee. Mary bola sestrička, ktorá sa nakazila v sanatóriu smrteľnou chorobou. Našli ju obesenú v jednej z miestností na stropnom svetle. Mary si však nevzala život kvôli chorobe. Hovorí sa, že Mary otehotnela s jedným z doktorov, no ostala nevydatá a preto spáchala samovraždu.

http://www.paranormaltaskforce.com/MPR.html

Malé dievčatko na cintoríne

Pani Andrews bola v roku 1940 navštíviť hrob svojej dcéry v Queenslande v Austrálii. Jej dcéra zomrela mladá, nemala ani 17 rokov. Matka si na pamiatku odfotila náhrobný kameň svojej dcéry Joyce, nič podivné počas fotenia nezbadala. Keď bola však fotografia vyvolaná, tak sa na nej zjavil prízrak malého dievčatka.

Pani Andrews ducha malého dieťaťa nespoznávala. Jej dcéra zomrela v omnoho staršom veku, než bolo dieťa na obrázku. Rovnako sa Joyce ani nepodobala v rovnakom veku na ducha na fotografii.

Neskôr paranormálni odborníci zistili, že hrob Joyce sa nachádzal pri hrobe dvoch dievčat, nemluvniat. Jedna z nich sa pravdepodobne zjavila pred pani Andrews počas fotenia, keď zacítila jej prítomnosť.

https://www.thoughtco.com/best-ghost-pictures-ever-taken-4126828

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom