Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé mestské legendy pochádzajúce z Ameriky – 9. časť

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keď ide o desivé mýty a legendy, tak Amerika nie je žiadnou výnimkou. V každom štáte sa nájde strašidelný príbeh, o ktorom sa povráva do dnešného dňa.

Nové Mexiko: La Mala Hora

La Mala Hora, v preklade Zlá hodina, je názov temnej a zlej bytosti. Zjavuje sa v podobe gule čiernej energie, ktorá sa neprestajne hýbe a mení sa tvar.

Kto sa na pozrie na desivú a tajomnú La Mala Hora, tak zošalie a potom začne pomaly zomierať.

La Mala Hora sa taktiež môže zjavovať v podobe strašidelne vyzerajúcej ženy. Povráva sa, že ten, kto ju uvidí na križovatke, čoskoro zomrie alebo príde o niekoho z rodiny.

5a4fa68749314638008b45ed 960 720.jpg
unsplash.com

Severná Karolína: Príšera z mesta Bladenboro

V roku 1953 v malom mestečku Bladenboro začali záhadne zomierať zvieratá. Dobytok a domáce zvieratá boli nájdené mŕtve bez jedinej kvapky krvi. Obyvatelia mestečka verili, že išlo o upírsku beštiu.

Krvilačná beštia sa podobala na veľkú mačku dlhú viac ako meter. Zavíjanie tohto tvora znelo ako nárek dieťaťa či ženy.

Odvážni obyvatelia Bladenbora sa nakoniec vydali nebezpečné zviera terorizujúce ich domov uloviť, no nikdy sa im to nepodarilo.

Každý rok v októbri je vďaka tejto legende v mestečku usporiadaný festival s názvom Beast Fest.

Bladenboro.jpg
non-aliencreatures.wikia.com

Severná Dakota: Pruh Bielej pani

Podľa tejto smutnej legendy mladá žena otehotnela mimo manželstva. Jej veriaci rodičia ju prinútili vziať si otca dieťaťa, no ich dieťa po svadbe zomrelo.

Mladučká a nešťastná žena sa nevedela vyrovnať so smrťou jej dieťaťa a s núteným manželstvom, tak sa obesila na moste v svadobných šatách.

Na ceste County Road 9 sa nachádza cestička, na ktorej úzkom konci sa nachádza spomínaný most. Ľudia na ňom dodnes vidia ducha mŕtvej ženy.

www.hauntedusa.org
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 10. júla 2018Zdroj www.thisisinsider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: