Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé príbehy ľudí, ktorí sa stretli s duchmi

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.buzzfeed.com
reklama:
reklama:

Ľudia z BuzzFeed komunity boli vyzvaní, aby sa podelili o svoje desivé zážitky spojené so stretnutím duchov. Tie najlepšie a najdesivejšie boli potom uverejnené.

Duša, ktorá nechcela odísť

Babička s nami bývala počas jej posledných mesiacoch života. Počas jednej noci zomrela na gauči. Prešiel týždeň a začala som vídavať postavu oblečenú v bielom, ako prechádza domom. Moja sestra tvrdila, že videla niečo podobné, ale išlo o skutočné fyzické podoby. Začali sme sa báť spať samé v našich izbách. Mama sa rozhodla skúsiť vyriešiť túto desivú situáciu. Pomodlila sa a na dvore spálila gauč. Odvtedy sa už nikto ani nič ďalšie nezjavilo.

FPG/Hulton Archive/Getty Images

Nežná, ale desivá rozlúčka

Mal som 10 rokov, keď mi zomrel otec. Delil som sa o izbu s mojím o dva roky starším bratom. On spával na vrchnej časti poschodovej postele a ja na dolnej. Uprostred noci som sa zobudil na to, ako mi niekto nežne hladil hlavu. Myslel som si, že to bol môj brat, takže som si to nevšímal. Keď som znova zaspal, tak ma zobudil ten istý pocit. Vyliezol som z postele, aby som sa opýtal brata, že čo to robí. No on bol v hlbokom spánku a potichu chrápal. Išiel som späť do postele a hladenie prišlo po tretíkrát. V živote som sa nikdy toľko nemodlil – až do ranného východu slnka.

Študentský fantóm

Sedeli sme v učebni a počas prestávky si môj kamarát ľahol na lavicu a rozhodol sa zdriemnuť si. Odfotila som ho, aby som fotku mohla poslať kamarátom z inej triedy. Keď som fotila, tak v miestnosti nikto nestál, okrem chalana vzadu. Nikto neprechádzal učebňou a ani za mnou nebol nikto, kto by mohol vrhať takýto tieň.

www.buzzfeed.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 9. marca 2018Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: