Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivý prípad ochrnutého muža. Lekári mu nechceli amputovať nohy, tak to chcel urobiť sám.

Cutting into bloody hand
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com

V júni 2011 bola vyslaná sanitka do domu 65-ročného dôchodcu Barrieho Hepburna. Barrie bol nadšenec do áut, ktorý bol pripútaný k vozíku. V roku 2000 ho postrelil sused pri hádke kvôli psovi. Sused strelil do Barrieho trikrát a spôsobil mu čiastočnú paralýzu.

Barrie bol zo svojich nôh, v ktorých nemal vôbec cit, veľmi deprimovaný. Pokúsil sa už dvakrát spáchať samovraždu predávkovaním, po ktorom trpel silnými bolesťami. Podľa jeho ženy, hyponterapeutky slávnej speváčky Lilly Allen, jeho depresie zmizli, keď dostal kompenzáciu za ochrnutie, za ktorú si kúpil v roku 2009 dom a luxusný Jaguar. Auto bolo upravené kvôli jeho ochrnutiu, ale podľa manželky bol Barrie nešťastný, pretože jeho ťažké nohy mu zavadzali a kvôli nim potreboval zakaždým pri nastupovaní a vystupovaní pomoc.

Barrie volal na tiesňovú linku a povedal operátorovi, že silno krváca a členovia záchranky mali strach, že kým prídu, bude neskoro, keďže Barrie v telefóne náhle zmĺkol. Určite však nečakali, že nájdu niečo, čo sa im navždy vryje do pamäti a z čoho vzniknú mestské legendy. Barrie, ktorý stratil všetok cit v nohách, sa pokúsil „odstrániť“ jednu z nôh pílkou, pretože mal veľké problémy dostať sa do jeho milovaných športových áut. Jeho žiadosti o amputáciu boli viackrát odmietnuté.

Barrie sa teda rozhodol, že začne operáciu sám, aby lekári nemali inú možnosť, len operáciu dokončiť a nohu odrezať. Keď záchranári prišli na miesto, našli krvácajúceho Barrieho s takmer úplne odrezanou pravou nohou. Barrie sa nohu pokúsil oddeliť a vlastne aj oddelil 10 centimetrov nad kolenom. Plastové vrece, ktoré použil ako škrtidlo, bolo zaliate krvou a vedľa Barrieho ležala dokonale pobalená taška do nemocnice. Tú už však nepotreboval, pretože vykrvácal.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 21. októbra 2016Zdroj listverse.com www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o