Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dva príbehy, ktoré vás donútia sa zamyslieť nad existenciou UFO

UFO hovering over a crop field
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Na svete existuje nespočetne veľa ľudí, ktorí tvrdia, že UFO videli alebo dokonca boli zelenými mužíkmi unesení. Niektoré príbehy sú pritiahnuté za vlasy, iné stoja za zamyslenie. Väčšina ľudí tieto stretnutia prežilo bez ujmy na zdraví, ale existuje aj pár prípadov, kedy došlo k smrti ľudí, ktorí sa pravdepodobne tesne pred smrťou dostali do styku s UFO.

http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-out-there/510692733/popup?sq=ufo/f=CPIHVX/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com

JOSE A MANUEL

V auguste 1966 v Rio de Janeiro v Brazílii, tínedžer hľadal svojho strateného šarkana, keď objavil dve mužské telá. Muži ležiaci na chrbte mali na sebe pršiplášte a vedľa každého z nich ležala olovená maska. Polícia nenašla žiadne stopy boja a prvotné vyšetrenie ukázalo, že zomreli na zástavu srdca. Predstava, že by dvaja muži stojaci na rovnakom mieste mohli v rovnakom čase dostať infarkt je dosť zvláštna, až absurdná. Muži mali mená Jose Viana a Manuel Pereira da Cruz. Správy o ich smrti sa rozšírili medzi ľudí a tí prichádzali na políciu so svedectvami o noci, kedy muži zomreli. Ľudia hovorili o divných oranžových predmetoch vznášajúcich sa nad miestom, kde boli neskôr nájdené dve telá. Vyšetrovateľ a UFO nadšenec Jacques Vallee poznamenal, že prítomnosť olovených masiek svedčí o tom, že mužiočakávali, že budú svedkami niečoho so silným žiarením, preto si chceli ochrániť tvár a hlavne oči. Čo sa skutočne stalo a prečo a ako muži zomreli, nie je dodnes jasné.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#ufo/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com

TODD

V auguste 2002 Todd Sees odišiel z domu tesne po 5 ráno, aby dorazil do Montour Ridge neďaleko Northumberlandu v Pensylvánii. Šoféroval svoje terénne auto a mieril k majetku patriacemu jeho rodine, aby posúdil miestnu populáciu jeleňov pred blížiacou sa loveckou sezónou. Keď sa nevrátil v ten večer domov, išiel ho hľadať jeho syn. Našiel otcove terénne auto a čo je zvláštne, Toddove oblečenie bolo úhľadne poskladané a uložené na sedadle. Bolo zahájené dvojdňové pátranie, počas ktorého bol Sees nájdený v ťažko dostupnom teréne. Niektoré správy hovorili o vzhliadnutí UFO v podobe strieborného kotúča na danom mieste a v rovnakom čase, kedy mal Sees doraziť na miesto. Jeden svedok dokonca hovoril, že videl svetelný lúč, ktorý smeroval z UFO lode až do lesa na miesto, kde bolo zaparkované auto.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 7. novembra 2016Zdroj listverse.com who-died- following-interaction- with-a- ufo/ © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: