Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Staroveké mimozemské záhady: Sú toto dôkazy toho, že našu planétu navštívili mimozemšťania?

Vimana.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: listverse.com
reklama:
reklama:

Podľa mnohých archeológov, astrológov a vedcov, Zem bola v minulosti navštívená mimozemšťanmi s vynikajúcimi znalosťami, ktoré nezvratne zmenili chod ľudskej histórie. Čo ak to je naozaj pravda?

Ako rástlo povedomie ľudí o tejto téme, začali sa o ňu zaujímať aj vlády a platili mnoho ľudí, aby vyriešili, ako to naozaj bolo. Veľa ľudí sa spojilo, aby vyriešili túto záhadu a našli mnoho indikátorov. Ale je na každom, aby si rozmyslel, či tomu verí alebo nie.

NAZCA

Nakreslené na náhornej plošine Nazca v peruánskej púšti sa čiary tiahnu viac ako 50 kilometrov. Už roky udivujú archeológov. Okrem jednoduchých línií a geometrických tvarov, sú tu úžasné kresby zvierat, vtákov a ľudí.

Kvôli svojej obrovskej rozlohe, je možné vidieť tieto obrazce len z veľkej výšky a nie je žiadny dôkaz o tom, že by ľudia z planiny Nazca vynašli lietajúce stroje, aby mohli vidieť alebo vytvoriť tieto obrazce. Podľa mnohých boli obrazce vytvorené ako vodítko pre kozmické lode a línie slúžili na pristávanie.

Nazca lines.jpg
listverse.comFoto: listverse.com

PYRAMÍDY V GIZE

Odborníci na staroveké mimozemské civilizácie veria, že návštevníci z iných planét pomohli ľuďom postaviť architektonický zázrak v Gíze. Nie len Gíza ukrýva neskutočné inžinierske znalosti, ale leží na križovatke najdlhších liniek zemepisnej šírky a dĺžky. Ako to je možné? Mali stavitelia pyramíd už vtedy znalosti o tom, že Zem je guľatá a poznali jej presné rozmery?

3 pyramids of giza.jpg
listverse.comFoto: listverse.com

TEOTIHUACAN

Odborníci poukazujú na to, že niektoré historické pamiatky vykazujú dôslednú znalosť astronómie prevyšujúcu znalosť neskorších kultúr. Pyramídy Slnka a Mesiaca v Teotihuacane ležia v strede komplexu pyramíd, z ktorých každá je v súlade s planétou slnečnej sústavy.

Teotihuacan2_1024.jpg
listverse.comFoto: listverse.com

SUMERI

Sumeri sú jednou z najstarších civilizácií v histórii ľudstva. Sumeri verili, že ich vytvoril Annunaki, ktorý prišiel z hviezd na Zem ťažiť zlato. Podľa legendy, Annunaki potreboval baníkov, preto vytvoril Sumerov – ľudí.

Sumer sumerians mesopotamia iraq.jpg
listverse.comFoto: listverse.com

MAHABHARATA A RAMAYANA

Aj v starovekých povestí z Indie možno nájsť náznaky o návštevníkoch. Príbehy hovoria o veľkom boji, o mužovi v lietajúcom stroji, nukleárnej explózii a veľkých silných zbraniach. Napísané boli pred 2000 rokmi. Sú to len dobré príbehy alebo boli pisatelia skutočne svedkami nejakých javov na oblohe?

0038_sb5 2 4.jpg
listverse.comFoto: listverse.com

KVET ŽIVOTA

Kvet života je známy pojem zo starovekých čias vyskytujúci sa od Chrámu Osirisa, v Rumunsku, Izraeli, Číne až do mnoho ďalších miest. Všetko vo vesmíre je geometrické- ľudia, stromy, zvieratá, planéty, solárne systémy, všetko. A to všetko vychádza z jediného vzoru. Z Kvetu Života, ktorý tvorí päť pevných látok, ktoré tvoria celý vesmír. Každý prvok v periodickej tabuľke má geometrický vzťah k jednému z piatich látok. Takže všetko, čo vie moderná veda o prvkoch a aj realite je spätých s látkami z Kvetu Života.

Earth 1.jpg
listverse.comFoto: listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 5. septembra 2016Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o , listverse.com
reklama:
reklama:
reklama: